Любовний гороскоп на тиждень з 21 по 27 лютого: настає вдалий час для реалізації любовних планів та для знайомств

Овен

Овни у коханні зможуть зробити потужний прорив. Їм для цього потрібно тимчасово сховати найгірші зодіакальні риси характеру. Доведеться бути дипломатичнішими, менш запальними. Якщо Овни не захочуть змінюватися, у коханні на них можуть очікувати розчарування або, як мінімум, відсутність якихось сприятливих змін. Потрібно взяти себе до рук.

Телець

Це чудовий тиждень не тільки для закоханих Тельців, а й для всіх представників цього Земного знаку. Це час, коли можна і треба бути егоїстами. Астрологи радять викинути з голови чужі проблеми та насолодитися відпочинком та спокоєм. Любовні негаразди тимчасово мають відійти на другий план. Краще спробувати досягти гармонії у домі, щоб підняти собі настрій.

Близнюки

Астрологи попереджають Близнюків у тому, що у особистому житті може статися щось незвичайне. Не виключено, що нічні світила принесуть якісь кардинальні зміни. Це слушний момент для того, щоб змінити життя. Головне — бути сміливішим і амбітнішим, а також пам’ятати про силу слова. Стосунки помітно пожвавлять, якщо додати трохи романтики, компліментів, зробити подарунок другій половинці.

Рак

У Раків цього тижня можливі доленосні зустрічі та знайомства. Це може бути один із трьох видів позаземного зв’язку. Астрологи радять Ракам триматися ближче до людей цього тижня, і тоді вони матимуть від них підтримку, любов, ніжність, романтику. Корисно буде відплатити їм тією самою монетою. Амурні справи зрушать з точки, і Раки опинаться в атмосфері нескінченних пригод.

Лев

Поки енергетика планет сильна і стабільна, є час упорядкувати справи і особисте життя. Цей тиждень чудово підходить для спільних поїздок із другою половинкою, довгострокового планування сімейних справ, покупок. Астрологи радять зробити перший крок, проявивши ініціативу у коханні.

Діва

Дів чекає яскрава подія у коханні. Для когось це буде довгоочікуване визнання у почуттях від коханої людини, для когось — нове кохання. Але навіть якщо за тиждень не станеться нічого доленосного, планети все одно створять сприятливе тло, пристрасне і романтичне. А вже як Діви цим розпорядяться — це суто їхня особиста справа.

Терези

Терезам везтиме в амурних справах. Зараз ідеальний час, щоби полюбити. Не треба витрачати час на тих, хто не готовий будувати стосунки. Корисно відпочиватиме в галасливих компаніях, ходитиме в цікаві місця. Зірки обіцяють захоплюючі події та сильні почуття.

Скорпіон

Життя Скорпіонів скоро зміниться, причому не лише у любовній сфері. Підвищена активність планет допоможе подолати занепокоєння. Це сприятливий час для розлуки. Якщо стосунки не клеяться, найкращого часу для серйозної розмови просто не знайти. Сімейним Скорпіонам варто присвятити свого часу близьким.

Стрілець

Стрільцям можна без проблем організувати незвичайне побачення або кожен день тижня провести так, як хочеться їм. У Стрільців буде багато удачі, тому на одну виконану мрію побільшає. Сімейним представникам цього Знаку експерти радять виділити час на спілкування з партнером та разом подумати про те, як вирішити негаразди. Стрільці від природи стресостійкі, тому проблемами їх не зламати. Ця риса передасться другій половинці.

Козеріг

Найнебезпечнішими ворогами для любовної удачі цього разу стануть заздрість, злість та образа. Козерогам, які активно шукають кохання, цього тижня варто вийти у світ і зробити любовний марш-кидок. Сімейним Козерогам варто зосередитись на спілкуванні.

Водолій

Водоліям потрібно стати активнішим і енергійнішим. Цього тижня важливо шукати другу половинку або намагатися зміцнити вже існуючі стосунки. Нічні світила благотворно впливають на емоційне тло, тому Водолії зможуть подолати зневіру. Також це чудовий час для благоустрою сімейного гніздечка. Водоліїв чекають приємні моменти. Потрібно бути щирими, відкритими.

Риби

У Риб цього тижня можливі перепади настрою. Якщо постійно провокувати емоційну гойдалку, друга половина може сильно віддалитися. Не виключено, що Риб почнуть долати яскраві емоції. Нічні світила на їхньому боці, тому їм важливо діяти і не замикатися у собі.