fbpx
Гороскоп

Любовний гороскоп на тиждень з 24 по 30 січня: Меркурій в Козерозі змусить багатьох з нас думати про скоєні раніше помилки та пережиті проблеми

Овен

Овнів на початку тижня можуть чекати проблеми у коханні: від безневинної критики другої половинки до серйозного з’ясування стосунків. Зірки можуть провокувати людей на цікавість. Якщо дати цьому почуттю волю, то сварок та взаємних претензій не уникнути. Ті, хто перебувають у пошуках ідеальної пари, може розраховувати великий приплив успіху.

Телець

Любовні проблеми можуть швидко виснажити внутрішні ресурси. Щоб цього не сталося, потрібно знайти способи швидко відновити енергетику та подолати апатію. Тельцям варто вкладати енергію у тих людей, які принесуть їм позитив і допоможуть дійти бажаної мети у любовній сфері, не критикуючи вибір. У веселих та життєрадісних Тельців чарівність та харизма будуть на піку. Це їхній час, їхній вихід на сцену.

Близнюки

Тиждень чудово підходить для спільних подорожей, побачень та душевного спілкування. Найголовніше зараз – не йти з головою в кохання, адже так можна забути про все на світі – про справи, обов’язки. Одиноким Близнюкам астрологи рекомендують поки що не боротися з чорною смугою в коханні, а подбати про себе. Не варто зраджувати своїм звичкам заради оточуючих. Настав час побути егоїстами.

Рак

Раки можуть направити свої сили на допомогу другій половинці. Головне, щоб партнер не сприймав це як належне. Всім Ракам, які знаходяться у пошуку стосунків, зірки та планети допоможуть стати більш ефективними у цьому. Знайомитися можна скрізь як на роботі або на вулиці.

Лев

Самотнім Левам тимчасово не варто ні з ким знайомитись. Від оточуючих людей може виходити небезпека. Усім, хто перебуває у стосунках, бажано присвячувати свій час другій половинці. У жодному разі не можна псувати нерви партнеру. Левам важливо тримати себе в руках, а ще краще — навчитися прощати близьких та кохану людину.

Діва

Кохана людина може розчарувати своєю поведінкою Дів, особливо з 26 числа, коли Меркурій змінить положення. З’явиться бажання провчити другу половинку за образи, але це не приведе ні до чого доброго. Астрологи радять тимчасово усунути пріоритети у бік інших сфер життя.

Терези

Меркурій у Козерозі з 26 числа обіцяє проблеми в любовних справах, але поки Терези будуть сміливими та оптимістичними, негаразди продовжать успішно обходити їх стороною. Інтуїція Терезів все ще на висоті, тому астрологи пропонують з 24 по 30 січня прислухатися до внутрішнього голосу. Терези зможуть захистити свою ауру від негативу: від токсичних людей, неприємних подій.

Скорпіон

Це прекрасний тиждень для закоханих і цілеспрямованих Скорпіонів: у стосунках на них чекає багато удачі. Планети та зірки у сприятливому положенні для романтики та знайомств, тому астрологи радять використати всі свої шанси по максимуму. Тиждень підходить для піклування про свою сім’ю.

Стрілець

Відлякувати любовний успіх наприкінці січня буде звичка до скарг та негативу. Стрільцям важливо стати більш радісними та чуйними. Самотнім Стрільцям планети пророкують нову закоханість — взаємну, ніжну. Закохатися Стрільці можуть у зовсім несподівану людину. Тим, хто має стосунки, вдасться вирішити суперечки.

Козеріг

Козерогів можуть захопити неприємні спогади. У коханні важливо зберігати позитив, тож краще не думати про те, що було раніше. Нове життя починається для самотніх Козерогів. Планети допоможуть відкрити нові перспективи у коханні або навести лад у існуючих стосунках.

Водолій

Варто приготуватися до несподіванок: в один із днів цього тижня Водолії можуть зустріти колишнього чи колишню. Тема кохання стане лейтмотивом для людей цього знаку. Для сімейних Водоліїв домашні справи можуть вийти на перший план. Водоліям, які мріють знайти другу половинку, світить довгоочікуваний успіх: є всі можливості для того, щоб зав’язати нове знайомство. Головне зараз – позбутися нав’язливих думок.

Риби

Ненав’язливе спілкування може швидко перерости в палаючий вогонь кохання. Великі сподівання, навпаки, можуть стати розчаруванням. Саме тому астрологи радять Рибам не думати про майбутнє, а насолоджуватися сьогоденням. Дуже небезпечним стане почуття провини. Це головний якір цього тижня. Потрібно відпустити подібні думки, щоб знайти кохання якнайшвидше. На всіх, хто в парі, чекає спокійний тиждень.

You cannot copy content of this page