fbpx
Гороскоп

Любовний гороскоп на тиждень з 27 липня по 2 серпня

Тиждень з 27 липня по 2 серпня – перехідний час від поточного місяця до нового. Тому астрологи радять згадати, які справи в романтичній сфері чекають завершення. Кінець липня – відмінна можливість закінчити розпочате, зробити всі забуті дзвінки, зізнатися в почуттях, попрощатися з образами і непорозуміннями.

Овен

Овнів чекають емоційні гойдалки: в один день вони можуть робити все можливе, щоб розірвати відносини і почати нове життя, в інший захочеться залишитися поруч і ще раз спробувати щастя. Астрологи радять не приймати поспішних рішень, не писати гнівних смс і не розлучатися з коханою людиною на емоціях: пасивність й інерція зараз схвалені зірками.

Телець

Зірки радять Тельцям не поспішати і не форсувати події: навіть якщо хтось дуже сильно сподобався, краще пізнати людину ближче, а не відразу кликати на побачення. Неформальне спілкування допоможе зрозуміти характер і схильності потенційного партнера. Сімейним Тельцям планети віщують рівний і сприятливу тиждень, але доведеться додати легкості в стосунки, перестати різко реагувати на недоліки партнера.

Близнюки

Керуючі планети трохи стихнуть, енергетика ненадовго стабілізується, і в особистому житті Близнюків настане затишшя. Астрологічну паузу варто розцінювати як заслужену відпустку від сімейних проблем і внутрішніх сумнівів. Найголовніше – правильно її провести, щоб відновити сили. Астрологи радять подумати, чого більше хочеться: закохатися, зареєструватися на сайті знайомств, влаштувати побачення або відпочити на самоті.

Рак

Самотні Раки на цьому тижні можуть закохатися в того, хто притягне їх своєю несхожістю і здивує життєвими цілями. Такі відносини обов’язково змусять змінитися внутрішньо, стати більш глибокою і свідомою особистістю. Тих, чиє серце вже зайняте, чекає час роботи над багатьма аспектами відносин: вийде додати глибини в розмови, а також полюбовно погодитися на поступки заради одне одного.

Лев

Підступний Купідон, заручившись підтримкою активних планет, запустить стрілу прямо в серце Левів. Вільні або в стосунках – це не важливо, важливо те, що на цьому тижні Леви будуть закохані по повній програмі. Їх чекають грандіозні почуття, прогулянки, нові думки і сильні бажання. Вибору немає: доведеться звикнути до нових умов, тим більше, що всі події цього тижня абсолютно логічно поліпшать сімейне життя.

Діва

Самотнім Дівам зірки рекомендують не загострювати увагу на тих, хто вже перебуває у відносинах. Великий ризик закоханості в людину, яка зайнята і абсолютно точно не планує нічого міняти в житті. Що стосується сімейних Дів, то, ймовірно, вони будуть щось приховувати від свого партнера, уникаючи душевних розмов і обговорення хвилюючих питань. Така поведінка загрожує неоднозначною реакцією коханої людини.

Терези

Тиск важких планет може натягнути нерви Терезів до межі. Тиждень показовий тим, що з’явиться новий кандидат на роль супутника життя. Навіть сімейні представники Знака можуть виявитися на роздоріжжі, тому дуже важливо зробити правильний вибір. Можна подумати над тим, як утримати ситуацію і свої емоції під контролем, а зменшити внутрішнє напруження допоможуть спорт, танцпол і медитації.

Скорпіон

В особистому житті Скорпіонів спостерігається деякий сумбур. Можливо, вони почнуть таємний роман: може прокинутися інтерес до іншої людини, з’явитися грайливий настрій в розмовах з кимось стороннім, з тим, хто здасться більш розуміючим і чуйним, ніж близька людина. Варто подумати про наслідки, адже астрологи також не виключають моральну або емоційну зраду і з боку партнера.

Стрілець

Планети-антагоністи можуть змусити Стрільців відчути жалість до себе і свого особистого життя. Але кінець липня – не найкращий час для роботи над собою, самокопання і розбору внутрішніх проблем. Наступний тиждень – для любові, щирих розмов і прояву високих почуттів. Астрологи пропонують усамітнитися з партнером, відключити всі сторонні думки і прислухатися один до одного.

Козеріг

Козерогів чекає доленосна зустріч, яка назавжди закриє питання самотності. За словами астрологів, в полі зору з’явиться людина, які визначена долею, щоб любити і направляти до найкращого життя. Козероги, які вже щасливі у відносинах, повинні приготуватися до конфліктів з партнером, особливо якщо один відноситься легковажно до того, що для іншого вважається важливим. Проблеми зникнуть відразу ж після одної відвертої розмови.

Водолій

Наступний тиждень дозволить заглянути в майбутнє: Водолії чітко побачать розвиток своїх відносин і при бажанні зможуть простежити шлях до щастя. Астрологи рекомендують попрацювати з підсвідомістю, приділити увагу снам і підказкам інтуїції. Самотніх представників Знака чекає шанс знайти споріднену душу, з якою захочеться зв’язати подальше життя.

Риби

В кінці липня у Риб можливе зближення з тим, хто давно викликає непідробний інтерес. Ймовірно, що такі відносини будуть побудовані на бурхливих емоціях, але це не завадить зробити роман перспективним і довговічним. Тим, чиє серце зайняте, зірки обіцяють суперечки з побутових питань. Цього вдасться уникнути, якщо Риби підтримають ініціативи партнера, що стосуються змін в особистому житті.

You cannot copy content of this page