fbpx

Любовний гороскоп на тиждень з 28 червня по 4 липня: в цілому нічні світила будуть на нашому боці. Якщо сфера грошей буде сприятливою не завжди і не в усьому, то в любові ситуація виявиться більш позитивною

Овен

На цьому тижні навіть найменша грубість може призвести до розставання або, як мінімум, до появи проблем в любові, в дружбі і на роботі. Астрологи радять говорити оточуючим тільки приємні слова.

Телець

У Тельців починається ідеальний час для пошуків другої половинки. Можна сміливо знайомитися з новими людьми, але ось будувати повноцінні стосунки варто з обережністю, попередньо перевіривши любовну сумісність. Спілкування і флірт істотно піднімуть Тельцям настрій.

Близнюки

Близнюки будуть ще більш привабливими, ніж зазвичай. Астрологи радять їм не розповідати нікому про свої плани в любові і в справах.

Рак

Любов – це самовіддача. Ракам варто відразу усвідомити, що на цьому тижні сила дії дорівнює силі протидії. Так буде працювати закон тяжіння. Як вони ставляться до оточуючих, так і ті будуть ставитися до Раків. У стосунках діють ідентичні правила. Любов вимагає правильного підходу.

Лев

Левам можна спрямувати всі свої сили на пошуки другої половинки або на зміцнення існуючих стосунків. Зірки допоможуть згладити внутрішні переживання, пережити недавні розставання, вимушену самотність.

Діва

Це час розпускання чуток, брехні і облуди. Навіть друга половинка може розчарувати, але це не повинно бути причиною для розлучення.

Терези

Терезам варто побоюватися енергетичних вампірів. Якщо партнер виявився таким, краще припинити з ним стосунки. Терезам потрібно шукати любов серед тих, хто чесний і відкритий, а також здатний зробити їх життя більш яскравим. Відлякувати удачу в любовної сфері буде таке відчуття, як заздрість.

Скорпіон

У Скорпіонів настає ідеальний час для примирення з друзями, близькими і, звичайно ж, другою половинкою. Можна сміливо просити вибачення за провини або дарувати це прощення коханим.

Стрілець

Тиждень для Стрільців в любовних справах буде досить сприятливим. В першу чергу зірки допоможуть не полюбити нову людину, а розлюбити минулого партнера, розірвавши з ним енергетичний зв’язок.

Козеріг

Козерогам для того, щоб бути на цьому тижні завжди щасливими, привабливими і яскравими, потрібно весь час перебувати в тонусі. Любов потребує великих витрат енергії і сил, але Козероги з усім впораються. Головне – не сумувати і пам’ятати, що сила народжується всередині нас.

Водолій

Водолії стануть більш сприйнятливими до критики, особливо якщо вона буде виходити від другої половинки або близьких. Всім, хто поки самотній, для успішного пошуку любові доведеться включити силу розуму і підсвідомості, адже саме вони допомагають керувати долею. Важливо повірити в себе і свої сили.

Риби

Удача в любовній сфері на боці Риб, але їм необхідно навчитися правильно візуалізувати бажання, щоб ті частіше втілювалися в реальність. Настає дуже важливий час, оскільки Всесвіт допоможе Рибам дізнатися щось дуже важливе про себе і про тих, кого вони люблять.

You cannot copy content of this page