Любовний гороскоп на тиждень з 3 по 9 серпня: це час романтичних пригод і невеликих труднощів

Серпень із перших днів підкине нам складнощів. Це час, коли зірки заохочують за щирість почуттів і вірність своєму серцю. Астрологи радять скористатися нагодою і вирішити всі романтичні питання. Можна робити пропозицію руки і серця або, навпаки, рвати старі зв’язки. А ось підвішений стан, замовчування почуттів може негативно позначитися не тільки на відносинах, але і на життя в цілому. Слід чуйно прислухатися до свого серця і не видавати бажане за дійсне.

Овен

Самотні Овни можуть закохатися як перший раз. Велика ймовірність, що всі минулі прихильності на тлі нових почуттів здадуться блідими тінями, тому астрологи радять зробити все можливе, щоб добитися взаємності. Овнам, у яких вже є кохана людина, гороскоп пророкує яскраву демонстрацію почуттів і рішення всіх неконструктивних образ.

Телець

Повний Місяць у Водолії, який відбудеться 3 серпня, астрологи назвали дійсно знаковою подією, адже він допоможе Тельцям домовитися з самими собою. Не виключено, що доведеться собі в чомусь зізнатися, щось пробачити. Після цього гармонія у відносинах обов’язково налагодиться. Головне – не боятися занурення в самі надра власних суперечностей.

Близнюки

На цьому тижні Близнюків можуть з головою накрити почуття. Велика ймовірність, що приваблива зовні людина спровокує сильні емоції. Одиноким представникам Знака не варто опиратися цим почуттям: цілком можливо, це стане початком нового роману. А ось тих, хто вже в стосунках, зірки застерігають: необережний вчинок може поставити під удар найміцніший союз.

Рак

У астрологів для Раків є важлива новина: Повний Місяць посилить чутливість, а значить, з’явиться реальний шанс зміцнити відносини або зустріти справжнє кохання. Масштаб щасливих змін у кожного Рака буде свій, але при наявності віри в себе щастя подвоїться. На цьому тижні можна навіть знову зійтися з екс-партнером, якщо того захочуть зірки.

Лев

Левам початок серпня може принести інтенсивні почуття, які перетворять їх в абсолютно іншу особу з новими цілями, бажаннями і амбіціями. Зміни чекають і в особистих відносинах: самотні Леви без зусиль зможуть зачарувати і прив’язати до себе будь-яку людину, а сімейні представники Знака зможуть усвідомити, що їм необхідно зробити, щоб вивести відносини на новий рівень.

Діва

На цьому тижні негативні установки можуть відвідати свідомість Дів і заважати розвитку щасливого сценарію. Під впливом внутрішнього негативу у стосунках і особистому житті може відбуватися багато неприємного. Дівам буде складно розібратися в причинах і наслідках, тому їм не варто квапити події і робити поспішні висновки, перш ніж вони розберуться зі своїми внутрішніми демонами.

Терези

У самотніх Терезів в серпні будуть відмінні шанси налагодити особисте життя. Якщо хтось дорогий серцю, потрібно сказати про свої почуття – людина обов’язково відповість взаємністю. Тим, хто вже щасливий у відносинах, астрологи радять продемонструвати свою любов, розкрити партнеру непізнані грані своєї особистості і показати себе з найкращого боку. Це не тільки посилить почуття, а й ще більше прив’яже кохану людину.

Скорпіон

Повний Місяць у Водолії зробить Скорпіонів важливими персонами. Куди б вони не їхали, будь то серйозний захід або романтичне побачення, увага протилежної статі буде прикута тільки до них. Тому при наявності ревнивого партнера краще нікуди не ходити на самоті. А ще краще – вирішити наявні проблеми у відносинах: зараз вийде домовитися з коханою людиною.

Стрілець

Поруч з самотніми Стрільцями на початку серпня з’явиться той, хто дасть їм все, чого вони чекають від романтичних відносин. І хоча притирання обіцяє бути нелегким, після нього любовна взаємодія прийде до повної гармонії і взаєморозуміння. А ось в романтичному житті сімейних Стрільців можуть розгорітися неабиякі віражі – буде все: і скажені конфлікти, і спроби домінувати, і навіть необгрунтовані ревнощі. Бажано поступитися першим і дбайливіше поставитися до коханої людини.

Козеріг

Відмінні новини чекають Козерогів, які візьмуть за звичку прокидатися в чудовому настрої. Позитив знадобиться, щоб заглушити сумніви і негативні емоції, викликані впливом планет. Якщо вийде стримати удар деструктива, то прийде щось дійсно важливе: пропозиція руки і серця, приємні зміни, зустріч зі спорідненою душею.

Водолій

На початку серпня Водолії можуть свідомо піти на відносини з людиною, яку раніше вперто ігнорували. Всьому виною виявляться інтенсивні почуття. Найкращий спосіб впоратися зі спокусою – піддатися йому. Тим, хто вже знайшов любов, слід приготуватися до бурхливих сварок з партнером, в ході яких відкриється істина, яка допоможе зробити відносини більш щасливими.

Риби

Самотні Риби проведуть цей тиждень в спробах побудувати відносини з тим, хто приймає їх почуття як належне і не намагається нічого міняти. Якщо почуття до людини сильні, доведеться переступити через гордість і змиритися з його або її егоїзмом: незабаром крига скресне. Для Риб, у яких вже є партнер, астрологи дають одну пораду – зберегти власні почуття і не дозволити сумнівам, ревнощів і підозр встати між вами і коханою людиною.