Любовний гороскоп на тиждень з 5 по 11 липня: цей період не можна назвати однозначно поганим або сприятливим. Дуже багато чого буде залежати від того, скільки у вас сили та енергії

Овен

Цього тижня любовна сфера буде вкрай важливою для Овнів. Успіхи в коханні будуть дуже сильно відбиватися на успіхах в роботі і бізнесі. У щастя Овнів буде багато противників, тому астрологи радять користуватися оберегами від злих людей і поменше спілкуватися з токсичними особистостями.

Телець

Становлення щастя – це процес багаторівневий і непростий. Неможливо знайти щастя лише за допомогою любові або грошей. Головна порада для Тельців – дійте, але робіть це відразу по всіх фронтах. Не потрібно робити з любові культ.

Близнюки

У Близнюків на цьому тижні буде можливість познайомитися з багатьма людьми. Це ідеальна новина для тих, хто в даний момент знаходиться в пошуках. Якщо на роль другої половинки претендуватиме відразу кілька людей, вибрати ідеальну пару допоможе нумерологічна сумісність.

Рак

У Раків в період з 5 по 11 число очікується багато справ і турбот, тому їм необхідно вкрай обережно витрачати енергію, щоб залишалися сили на любов. Всім, хто зараз в пошуках, варто скористатися соціальними мережами.

Лев

У Левів цього тижня все буде діяти за законом «кохай – і будеш лкоханим». Астрологи радять не боятися показувати свої почуття. Відкритість – це найкращий спосіб отримати любов у відповідь на любов.

Діва

Діви стануть більш харизматичними і чарівними, так що їх чекає дуже перспективний час для пошуків другої половинки або переходу вже існуючих стосунків на новий рівень. Всім, хто поки самотній, варто навчитися розбиратися в людях.

Терези

Зірки і планети на боці цих людей, тому їм не варто чекати біля моря погоди. Потрібно діяти, причому рішуче. Найголовніше – не змінювати плани в останню секунду. Не варто відкладати на потім вже заплановані побачення.

Скорпіон

Для Скорпіонів в любові все буде райдужно, але тільки в тому випадку, якщо у них буде гарний настрій. Щоб зміцнити вже існуючі стосунки, необхідно частіше протягувати руку допомоги коханій людині, але не перетворювати це в альтруїзм.

Стрілець

Зірки і планети відкриють чакри Стрільців. Ці люди стануть більш продуктивними і чарівними. У них з’явиться реальний шанс на успіх. Протилежна стать буде без розуму від них і від їх почуття гумору. Потрібно змусити людину сміятися, щоб вона закохалася. Це найкоротший шлях до серця іншого.

Козеріг

У Козерогів настає ідеальний час для духовних практик. Всесвіт почує те, про що Козероги у попросять. Всім, хто в стосунках, астрологи радять приділяти другій половинці більше уваги. З 5 по 11 число корисно робити позапланові подарунки.

Водолій

Змінити життя на краще і знайти другу половинку Водоліям допоможе закон тяжіння думок. Зірки на їхньому боці, тому зараз їм необхідно сконцентруватися на найважливішому – на пошуку любові. Тим, хто вже перебуває у стосунках, краще дати трохи свободи коханій людині.

Риби

У Риб буде складним початок тижня. 5 і 6 липня можливі сварки з коханою людиною. Варто дуже постаратися, щоб звести до мінімуму негатив. Обережними варто бути тим Рибам, чиї другі половинки були викриті в зрадах раніше. Можливо повторення гіркого досвіду.