Любовний гороскоп не тільки підкаже вам, які зміни принесе тиждень з 10 по 16 серпня, а й дасть поради, як вчинити у важкій ситуації і залучити любов у своє життя

Найпідступніша тема цього тижня – ревнощі. Місяць проллє світло на наші страхи, сумніви і внутрішні бар’єри. Непередбачені обставини, притягнуті «за вуха» підозри, необгрунтовані закиди можуть залишити нас в подиві: куди зникла любов і гармонія в парі? Астрологи радять приготуватися до неминучого, щоб не пропустити любовні можливості і не зруйнувати нинішній стан відносин.

Овен

Самотніх Овнів чекають відмінні шанси створити перспективний і щасливий любовний симбіоз. Астрологи радять дивитися в обидва: поруч може виявитися людина, яка підштовхне до необхідних змін і стане провідною зіркою. Тим, хто вже знайшов свою зірку, слід придумати нові цікаві спільні заняття, завдяки яким партнеру захочеться більше вільного часу проводити поруч.

Телець

У середині серпня до Тельців може повернутися любов і гармонія, якщо вони будуть в злагоді з власним внутрішнім Я. Астрологи пропонують практикувати медитації, бути уважнішими до своїх потреб, а також не забувати про бажання і прагнення коханої людини. Не можна жертвувати як собою на догоду кому-небудь, так і просити про жертви в ім’я себе. Енергетичний вампіризм зараз може здорово похитнути тандем закоханих.

Близнюки

Самотні Близнюки в серпні можуть познайомитися з цікавою людиною, яка пробудить незвичайні почуття. Однак роман не обов’язково буде тривалим: можливо, все закінчиться на стадії легко флірту. Що б не трапилося, слід придивитися до людини і не кидатися в обійми занадто швидко. Близнюкам у відносинах теж не варто ризикувати своїм щастям. Конфлікти краще тимчасово «підвісити»: з часом вони вирішаться самі собою.

Рак

Закоханих Раків чекає розвиток або продовження минулого роману, а одиноким зірки обіцяють зустріч з тим, хто багато в чому буде відповідати ідеалу привабливості. Сімейним Ракам на цьому тижні бажано вирішити, чи варто ламати списи і стріли, пускаючись у скандали і з’ясування відносин, або ж можна все залагодити мирним шляхом. Найголовніше – не забувати, що будь-які конфлікти не кращим чином позначаються на любові.

Лев

Левів чекає щасливий тиждень, наповнений взаєморозумінням і теплом. Саме поряд з коханою людиною можна буде зміцнити відносини, відродити забуті почуття, повернути інтерес партнера. Найкращим рішенням буде спільна відпустка, але врятують і «домашні» секрети любові: ніжні слова, спільні захоплення, романтичні подарунки, вечори за переглядом улюблених фільмів. Якщо в особистій сфері поки все складно і сумно, свій дух все одно варто підбадьорити – якщо зробити свою енергетику позитивною, до вас швидше прийде любов.

Діва

Самотніх Дів в середині серпня може захопити той, кого можна назвати повною протилежністю. І хоча навряд чи вийде вибудувати гармонійний союз, у цієї людини можна буде багато чого навчитися, і в першу чергу – оптимізму і вмінню радіти незначним речам. Сімейним представникам Знака астрологи радять швидко реагувати на зміну настрою партнера і частіше заспокоювати його компліментами.

Терези

Терезам найголовніше зараз – не квапити події, не воювати з долею, а навчитися терпінню. Місяць може втрутитися в хід будь-якої справи. Особливо вразлива сфера любові, тому будь-які складнощі і розбіжності необхідно вирішувати полюбовно, без докорів і підвищених тонів. Терезам, які знаходяться в активному пошуку, краще зосередитися на інших аспектах життя, а побачення запланувати на вихідні. Тоді не постраждає ні робота, ні самореалізація, ні упевненість в собі.

Скорпіон

Скорпіони у вільному польоті на цьому тижні можуть перейнятися симпатією до того, хто сміливий, наполегливий, рішучий і цілеспрямований. Велика ймовірність розвитку бурхливого роману, завдяки якому вдасться не тільки знайти щастя, а й отримати можливість постійного оновлення. Якщо вже є любовний партнер, то з ним буде багато розмов на різні теми. Вийде вивудити навіть те, про що раніше кохана людина не бажала говорити.

Стрілець

У Стрільців тиждень може стати суперечливим і незрозумілим часом. Щоб не втратити впевненість в собі і своєму партнерові, астрологи радять триматися знайомих берегів і не боятися говорити на делікатні теми. Сама доля може натякнути на зміни, які давно назріли в особистому житті – потрібно правильно зрозуміти підказку і зробити все можливе, щоб вийти з режиму очікування і, нарешті, піти вперед.

Козеріг

Самотніх Козерогів чекає спілкування з людиною, яка шукає партнера з певним набором рис, який характерний для вашого Знака. Астрологи радять не ховати свої сильні сторони і переваги – це викличе правильну реакцію і явну зацікавленість. Сімейним Козерогам зірки обіцяють нові грані, які вийде відкрити разом з коханою людиною. У відносинах стане більше щирості і свободи: планка вимог спаде і запанує гармонія.

Водолій

Прийдешній тиждень астрологи радять присвятити виконанню обіцянок, вирішення накопичених особистих проблем, слідувати зобов’язанням. Саме цей час відмінно підходить для того, щоб навести порядок в житті, в тому числі на любовному фронті. Варто провести роботу над помилками: сімейним Водоліям – припинити ігри на два фронти, Водоліям з розбитим серцем – видалити номери колишніх, а тим, хто в пошуку – скласти анкети на сайтах знайомств. Плоди зусиль не змусять себе довго чекати і не розчарують.

Риби

Самотні Риби можуть познайомитися з тим, з ким вони в результаті повністю співпадуть в чуттєвому і емоційному плані, з ким буде цікаво розмовляти, хто зможе підштовхнути до самовдосконалення і сміливого кроку вперед. Риби, щасливі в шлюбі, будуть готові на нові, екстравагантні і незвичайні зміни. За допомогою підтримки партнера вдасться задовольнити багато амбіції, закрити неприємні запитання.