fbpx
Гороскоп

Любовний гороскоп: які помилки у стосунках робить твій знак Зодіаку

Деякі риси характеру, притаманні тобі зодіаку, можуть стати причиною розладу в парі або тривалого режиму «активного пошуку». Подивися поради астрологів – і проведи роботу над помилками.

Яка риса твого характеру відлякує чоловіків і не дає побудувати гармонійні стосунки? Прислухайся до порад астрологів – і подумай, не помічала ти за собою такої поведінки.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Представникам сильної статі подобається відчувати себе лідерами у відносинах. Перестань приймати рішення за двох і частіше дозволяй коханому проявляти ініціативу. Нехай хоча б пару днів в тиждень твоїм девізом стане: «я дівчинка, я не хочу нічого вирішувати, я хочу сукню». Спробуй, тобі сподобається!

Телець (21 квітня – 20 травня)

Перш ніж образитися на бойфренда завжди уточнюй, чи правильно ти зрозуміла його. Швидше за все, у нього не було мети образити тебе. Якщо ж слова звучать занадто грубо, скажи про це чоловікові, використовуючи висловлювання: «мене ображає, коли …». Також стати менш образливою допоможе робота над собою.

Близнюки (21 травня – 20 червня)

Там, де сильні почуття, конфлікти неминучі. І тобі потрібно навчитися їх вирішувати. Вчися приймати в партнері не тільки позитивні сторони, але і ті риси характеру, які тобі не подобаються. А для початку прийми власні недосконалості.

Рак (21 червня – 22 липня)

Учись контролювати свій настрій, інакше він буде контролювати тебе. Почни вести щоденник емоцій, коротко записуючи ситуацію і почуття, які вона викликає. Це допоможе розвитку усвідомленості. І знайди час прочитати книгу «Емоційний інтелект» Деніела Гоулман на дозвіллі.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Частіше згадуй про бажання коханої людини і вчися йти на компроміси. Якщо твоя мрія – відпустка на березі океану, а улюблений рветься з наметом в гори, шукайте варіанти, які влаштують вас обох. Наприклад, половину відпустки ви проводите так, як хочеш ти, а другу половину – як мріє твій чоловік.

Діва (23 серпня – 23 вересня)

Перш ніж звинувачувати кохану людину за те, що він не вимив за собою чашку або кинув брудні шкарпетки, задумайся: чи важливі побутові дрібниці? Адже постійне невдоволення зведе нанівець навіть найсильніші почуття. Помічай більше позитивного в своєму чоловікові і частіше говори йому про це.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Не намагайся бути зручною для всіх. Забувати про свої бажання – перший шлях до неповаги до самої себе. Вчися відстоювати позицію і виявляти здоровий глузд. Останньому можеш повчитися у подруги-Лева.

Скорпіон (24 жовтня – 21 листопада)

Стежити за тим, які фото переглядають вашого коханого, забирає в тебе енергію, яку можна витратити більш доцільно. Більше часу приділяй собі і своїм хобі. Так ти будеш виглядати в очах чоловіка привабливішою, ніж закатуючи бурхливі сцени ревнощів.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Твоя помилка – шукати легких або вільних відносин зі знаками стихії Землі або Води. Тельці, Козероги, Раки або Діви відрізняються традиційними поглядами і постійністю. Тому, якщо ти не готова віддати свободу, вибирай чоловіків, народжених під знаком Повітря. Відносини з ними у тебе складуться більш гармонійно.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Якщо улюблений дарує золоту прикрасу з діамантом – не докоряти його в тому, що він тринькає гроші. Краще подивися з іншого боку: золото – відмінний об’єкт інвестицій. Таким чином коханий, навпаки, збільшує ваш сімейний бюджет.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Перш ніж відпускати смішні, як тобі здається, коментарі, задумайся – чи доцільні вони. Розвивай в собі чуйність і тактовність, інакше є ризик розгубити друзів і зіпсувати відносини з коханою людиною.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Дата народження накладає відбиток на характер людини, але це не означає, що гармонійні відносини неможливі з тим, хто не підходить тобі за гороскопом. Поглянь навколо – і побачиш безліч пар, які щасливі всупереч зірок. Довіряй, в першу чергу, своєму серцю – воно підкаже тобі правильний вибір краще, ніж будь-який екстрасенс.

Фото спеціально для osoblyva.com

You cannot copy content of this page