Любовний гороскоп з 1 по 7 червня: початок червня обіцяє деякі хвилювання в особистому житті

Причина тому – місячне затемнення і повний Місяць. Зараз краще уникати доленосних рішень і радикальних перестановок. У сімейному оточенні буде комфортніше і безпечніше. Астрологи повідомляють: настає відмінний тиждень для того, щоб зібрати всіх близьких за великим столом, допомогти коханій людині подолати глибинні страхи, налагодити відносини з партнером, переглянути ставлення до любові і почуттів.

Овен

Марс в Рибах пропонує Овнам у всьому покладатися на свої почуття і підказки інтуїції. За словами астрологів, настає вдалий тиждень, коли вийде дізнатися все про бажання, страхи і побоювання коханої людини, використовуючи лише спостережливість і посилену інтуїцію. Початок червня обіцяє гармонію з коханою людиною. Але є і вразливе місце – старше покоління і друзі. У відносинах з ними можлива напруженість і часті конфлікти.

Телець

На початку червня шлях до особистого щастя у Тельців буде пролягати через терни і перешкоди, створені активними планетами-антагоністами. Суєта в справах, нервозність на роботі, неприємності в особистому житті, негатив всередині – так почнеться червень. Астрологи рекомендують тимчасово перестати форсувати події і при цьому почати ігнорувати пристойності і виявляти егоїзм. Давши бій суперечливим впливам планет, Тельці зможуть зустріти літо далеко від криз, лайки і проблем.

Близнюки

Тиждень може подарувати низку епізодів, здатних похитнути звички пари і змінити хід речей. Подібні несподіванки астрологи радять сприймати з позитивом – як можливість вірно розставити пріоритети і поліпшити своє особисте життя. Все, що для цього потрібно, – бажання і поступливість: саме в них варто «переплавити» агресивний настрій. А щоб зарядити позитивом навколишнє оточення, можна почати розчищати завали у відносинах з іншими людьми, позбавляючись від старих образ, віджилих зв’язків, невиконаних обіцянок.

Рак

Астрологи повідомляють Ракам, що на початку нового сезону активною планетою для них ббуде ретро-Венера, а значить, не варто чекати легких перемог. Активність Венери підвищить емоційність, посилить уразливість, що може спровокувати скандали навіть у найспокійніших сім’ях. На цьому тижні за ілюзорною гармонією може ховатися приховане невдоволення партнером. Не дати емоціям піти в деструктивне русло допоможе банальна обережність в словах, вчинках і думках.

Лев

Енергетичний фон тижня нестабільний, в ньому можуть бути злети і падіння. У багатьох Левів емоції ризикують зашкалить як в позитивному ключі, так і в негативному. Не варто приймати реакції, слова і вчинки партнера близько до серця. Астрологи радять кинути сили на те, щоб вирівняти внутрішній стан. Для цього варто уникати необачних висновків і помилкових підозр. Найкраще на цьому тижні будуть вдаватися коригування поточних сімейних проблем, робота над собою і духовні практики.

Діва

Літо почнеться для Дів під егідою Юпітера. Ця планета – суворий вчитель з грубими методами виховання. Однак на цьому тижні сувора енергетика Юпітера не завадить: навпаки, з’являться шанси виправити помилки минулого. Самоаналіз стане відмінною підмогою для всіх, хто хоче налагодити відносини з партнером і залучити в них щастя. Головне – не йти в негатив, інакше робота над собою може з легкістю перейти в самобичування, що тільки посилить наявні проблеми.

Терези

У відносинах на цьому тижні Терезам варто не орієнтуватися на нові звершення і грандіозні плани, а відступити назад, щоб знову пережити приємні моменти, проведені разом, займаючись звичними справами і бавлячись легким відтінком ностальгії. Астрологи радять постаратися стати ближче з партнером, але не варто його затискати в обіймах: зараз важливо грати заодно, але не намагатися рухатися в якомусь конкретному напрямку. Нехай відносини пливуть за течією.

Скорпіон

Венера і раніше буде в ретроградним русі, і через це в любовних справах Скорпіонів не виникатиме ніяких несподіванок. Поки зміни поставлені на паузу, астрологи радять підготуватися до них. На цьому тижні в особистому житті Скорпіонів все буде йти добре, особливо в стосунках, заснованих на довірі і взаємопідтримки. Яскравий контраст з побутовими буднями складе повернення минулих почуттів і згаслої пристрасті. Правда, для цього варто послабити контроль, тимчасово вручивши ініціативу в руки коханої людини.

Стрілець

Одне з головних достоїнств Стрільців – вміння бачити позитивні сторони в будь-якій ситуації, не зациклюючись на проблемах. Такий настрій послужить хорошу службу не тільки на цьому тижні, але і протягом усього літа. З початку червня світ навколо різко зміниться. Структура звичного життя може увігнати в ступор, але якщо звернути погляд в світле майбутнє, вийде вибратися з-під уламків і швидко увійти в новий режим, одночасно зміцнивши віру в себе і поліпшивши стосунки з коханою людиною.

Козеріг

На цьому тижні Козероги ризикують повністю втратити здатність тверезо оцінювати ситуацію. Негативна енергетика планет вдарить по самому хворому, принесе розчарування, проблеми, обмеження, але в той же час з’являться і можливості для змін. Астрологи радять розібратися з бажаннями, не втрачаючи при цьому зв’язок з коханою людиною: його підтримка допоможе впоратися з неприємностями і перейти на більш високий духовний рівень у відносинах.

Водолій

Бути реалістом корисно, але тільки не зараз: приземлений підхід здатний сильно загальмувати потік щасливих подій. На цьому тижні найбільш активні енергії творчості і любові, тому астрологи радять дати собі помріяти. Саме «несерйозність» допоможе зародитися вдалих ідей і нових починань в любові. Також на тижні відбудеться активізація прихованих резервів людської психіки: візуалізація відкриє шлях туди, де Водолії подумки вже відчули себе щасливими.

Риби
Ретроградна Венера подарує закоханим Рибам ураган емоцій і бурю пристрасті. Гороскоп радить не зловживати своїм впливом на кохану людину: дар переконання, красномовство, чарівність – все це буде посилено до максимуму і в невмілих руках ризикує перетворити любов у енергетичну прив’язку.