fbpx

Любовний гороскоп з 10 по 16 травня: на цьому тижні травня успіх в любові буде багато в чому залежати від особистого настрою

Залучити в життя любов або знайти взаєморозуміння зі своїм обранцем вийде, якщо прислухатися до порад астрологів. Їх рекомендації допоможуть провести період з 10 по 16 травня 2021 року успішно.

Овен

Самотнім Овнам на цьому тижні важливо взяти ситуацію в свої руки і не впадати у відчай. Настрій на успіх допоможе залучити любов. Сімейним парам для досягнення гармонії астрологи рекомендують прислухатися до обранця і чуйно реагувати на прохання.

Телець

Тельцям в любові важливо бути спокійними і рішучими. Сором’язливість, паніка або невпевненість не допоможуть знайти особисте щастя, а значить, потрібно працювати в першу чергу над собою, щоб залучити в життя позитивні зміни.

Близнюки

Близнюкам досягти гармонії в любові допоможе не тільки мотивація, але і змови. Вони будуть дієві як для тих, хто хоче позбутися від конфліктів в сім’ї, так і для тих, кому набридла самотність.

Рак

Ракам астрологи рекомендують зосередитися в першу чергу на собі. Упевнені люди притягують і успіх, і увагу протилежної статі, а значить, тиждень потрібно почати з вправ по підвищенню самооцінки.

Лев

Левам удача в любові посміхнеться в тому випадку, якщо вони перестануть мислити егоїстично. Цей тиждень травня призначений для активних і рішучих дій, які допоможуть привернути увагу вподобаних людей або відновити гармонію в сім’ї.

Діва

Дівам на цьому тижні потрібно уникати стресу і негативу. Астрологи рекомендують зосередитися на успіх, щоб не пасувати перед тимчасовими труднощами. Нагорода не змусить себе чекати, і гармонія в стосунки прийде, якщо бути відповідальними.

Терези

Терезам для щастя в особистому житті астрологи рекомендують зосередитися на двох речах: довіряти собі і не звертати уваги на плітки. Серце підкаже вірний шлях до щастя.

Скорпіон

Скорпіонам астрологи рекомендують більше мовчати, щоб не привертати неприємності. Цей тиждень пройде під девізом «щастя любить тишу», і любов прийде, якщо йти до своєї мети, не розповідаючи стороннім про свої плани.

Стрілець

У Срільців на цьому тижні залучити любов вийде не тільки завдяки змов, але і зміні стилю. Яскравий образ не залишить байдужими оточуючих, і самотні серця обов’язково зустрінуть свою любов, а тим, хто вже в стосунках, вдасться знову розпалити пристрасть.

Козеріг

Козерогам для щастя на цьому тижні важливо забути про колишні розбіжності. Любов і взаєморозуміння прийдуть до тих, хто налаштований оптимістично і готовий впустити в життя зміни.

Водолій

Водоліїв чекає насичений на події тиждень. Астрологи рекомендують не закриватися від оточуючих, фліртувати і надавати знаки уваги тим, кого цінуєте. Так вийде знайти гармонію в існуючих стосунках, а тим, хто самотній, знайти другу половинку.

Риби

Рибам на цьому тижні важливо почати вправи по підвищенню самооцінки. Вони допоможуть повірити в себе, знайти сили для боротьби за особисте щастя і благополуччя. Тим, хто самотній не варто забувати про талісмани, які залучають любов.

You cannot copy content of this page