Любовний гороскоп з 11 по 17 січня: астрологи розповіли, як залучити удачу в цій сфері життя протягом тижня

У любові нерідко потрібно багато удачі, особливо якщо є якісь негаразди в сім’ї або якщо людина знаходиться в активному пошуку другої половинки. Будь-які труднощі з часом відійдуть на другий план. Не бійтеся робити крок назустріч першими. Зірки і планети це схвалять.

Овен

Овнам для щастя знадобиться більше спілкування з близькими і з коханою людиною. Не завадить пам’ятати про те, що найчастіше воно народжується всередині нас, а не приходить випадково або за покликом. На цьому тижні зірки розташувалися для Овнів досить вдало. Потрібно лише налаштуватися на потрібну хвилю, щоб отримати від життя те, чого вони хочуть.

Телець

Тельцям варто скористатися любовними талісманами по Знаку Зодіаку, щоб відвести біду і залучити більше удачі в проблемні дні – понеділок і неділю. У ці дні можна ненароком скривдити другу половинку або близького друга. Потрібно вибирати висловлювання і бути гранично уважними. Велика удача чекає тих Тельців, які знаходяться в пошуках другої половинки.

Близнюки

У Близнюків починається дуже яскравий і позитивний час. Любовні успіхи будуть супроводжуватися хорошим настроєм. Ще більше удачі чекатиме Близнюків, що володіють цілями і розуміють сенс свого життя. Всім, хто безцільно блукає, нічні світила допоможуть знайти своє призначення.

Рак

Раки належать до так званих кардинальних Знаків Зодіаку, тому вони не чекають біля моря погоди. У любові потрібно проявляти більше ініціативи, особливо якщо людина цього Знака поки самотня. Необхідно перестати сподіватися на одну лише удачу і почати діяти. Любов всюди – завжди є людина, яка у вас зацікавлена. Необхідно лише бути трішки уважніше і активніше.

Лев

Всім сімейним Левам варто користуватися оберегами для дому та сім’ї. У першій половині тижня зірки і планети можуть принести людям цього Знака багато проблем у стосунках з домашніми. Одиноким Левам астрологи рекомендують сфокусуватися на роботі і справах. Це кращий спосіб досягти щастя. У любові поки що настає період застою і неоднозначності.

Діва

Дівам варто позбутися негативних думок, тому що через активність певних планет страхи, комплекси і невпевненість будуть в рази сильніше. У любові все це неприпустимо. Астрологи зазначають, що на цьому тижні краще не користуватися порадами оточуючих. Варто пам’ятати про те, що любов – це не угода, не мелодрама і не тваринний інстинкт. Це почуття глибокої поваги до другої половинки і до близьких.

Терези

У Терезів очікуються дуже яскраві і позитивні сім днів, в які потрібно буде якомога більше часу присвятити близьким людям. Величезний успіх чекає і тих, хто перебуває в пошуках. Доля допоможе Терезам зустріти на своєму шляху цікаву людину.

Скорпіон

Це ідеальний тиждень для очищення карми, принесення вибачень, примирення з близькими. Все це відмінно позначиться на любовній удачі, причому не тільки для тих, хто перебуває у відносинах, але і для тих, хто поки ще на стадії пошуків. Найголовніше для вільних Скорпіонів зараз – не переоцінювати свої можливості. Надмірна самовпевненість їм суворо протипоказана.

Стрілець

Для підвищення удачі, в тому числі і в любовній сфері, Стрільцям варто позбутися від непотрібних речей. Це допоможе людям даного Знака налаштуватися на потрібну хвилю і посилить їх енергетику, а значить, і їх чарівність з харизмою. Позбавлення від всього непотрібного дуже благотворно позначиться на любовній та діловій сферах. Настає час великих можливостей.

Козеріг

Козерогам варто якомога менше перевантажувати себе справами, інакше можна скотитися до емоційного і енергетичного вигоряння. На цьому тижні варто дозволити подіям текти так, як того хоче Всесвіт. Це допоможе людям даного знака не застрягти на одному місці. Астрологи радять Козерогам якомога простіше ставитися до негараздів і сприймати все, що відбувається, як спосіб навчитися чомусь новому, особливо в любові.

Водолій

Настає дуже сприятливий час для людей даного Знака. У любові їх чекають великі перемоги, особливо тих, хто поки самотній. Єдине, про що варто пам’ятати, – це перевірка любовної сумісності. Не варто вступати в стосунки без обережності. Це загрожує великими проблемами і швидким розлученням. Всім, хто вже в стосунках, посміхнеться удача. Потрібно більше часу присвячувати другій половинці.

Риби

Риби можуть зустріти на своєму шляху досить багато токсичних людей, так що для представників цього Знака велике значення матиме вміння правильно відповідати на хамство, брехню і образи. Це допоможе зберегти силу біополя, налаштуватися на позитивну хвилю. У любовних питаннях їм краще довіряти своїй потужній інтуїції: вона точно не обдурить. Астрологи вважають, що чужі поради можуть бути небезпечними.

Фото ілюстративне спеціально для Особлива