Любовний гороскоп з 13 по 19 квітня: чекайте сюрпризів і романтичних пригод

Середина квітня – яскравий і насичений подіями час. Незважаючи на ситуацію з в країні і світі, астрологи радять в найближчі тижні не забувати про позитивне мислення: воно допоможе уникнути енергетичного та емоційного виснаження. Настає вдалий тиждень для романтичних експериментів. Зараз є можливість відкрити чимало цікавих сторін своєї особистості, якщо хоча б трохи урізноманітнити стосунки.

Овен

Робота і любов – дві гарячі теми цього тижня. І там, і там буде важливою участь Овнів, і те, і інше буде вимагати їхньої уваги, часу, енергії. Ідеальна тактика – гнучке маневрування між діловим та особистим життям. Виграють Овни, готові міняти свою точку зору, тому астрологи радять налаштуватися на пошук компромісу, а також не забувати час від часу заряджати внутрішні батарейки.

Телець

На цьому тижні є два підводних каменя: невирішені сімейні проблеми і несподівані недоброзичливці. Зірки радять тримати руку на пульсі і не дозволити ні першому, ні другому засмутити себе. Для Тельців, пов’язаних узами шлюбу, у астрологів є важливе застереження: уникайте романів на стороні. Тиждень буде непередбачуваним, так що варто бути стійкими в любові і не дозволяти третім особам зруйнувати своє щастя.

Близнюки

Будь-які розмови про ситуацію в країні, а також перегляд стрічки новин – джерела стресу для Близнюків на цьому тижні. Астрологи пропонують знизити градус негативу, відключитися від інформаційного шуму: через це можна втратити не тільки енергію, але й віру в краще. Замість моніторингу новинних стрічок краще приділити увагу близькій людині. В такий час найкраще проведення часу – це турбота один про одного, суєта по господарству, приємні розмови. І нехай зовнішній світ залишиться десь за кадром.

Рак

На цьому тижні Раки потраплять у немилість до планет, що позначиться на їх рівні енергії: її стане відчутно менше. Але не варто здаватися, є перевірені способи повернути сили і зміцнити енергетику. Цим і варто зайнятися, бажано, разом з коханою людиною. Занурення в особистісний ріст дуже добре позначиться на особистому житті. При великому бажанні Раки зможуть збільшити свій вплив і завоювати авторитет у партнера.

Лев

Особисте життя – та сфера, в якій від Левів буде мало що залежатиме на цьому тижні. Є ситуації, на які неможливо вплинути, незалежно від того, які досвід і мудрість ви маєте в своєму розпорядженні. Цей факт варто прийняти як даність і перестати боротися з вітряними млинами. Головне зараз – уникати прямого протистояння з об’єктом симпатії, так як навряд чи конфлікти позитивно вплинуть на розвиток стосунків.

Діва

На цьому тижні емоції можуть захопити Дів і занурити в сльози або навпаки у відчуття радості і щастя. Все, що відбувається астрологи радять оцінювати з позиції стороннього спостерігача. Зараз не варто ризикувати тим, що маєте. Особливо це стосується Дів, чия ситуація в любові поки не однозначна. Можна зробити рішучі дії, якщо тільки вони не йдуть на шкоду власним бажанням і принципам: зірки не оцінять таких кроків.

Терези

Особові справи будуть не давати Терезам спокою. Навіть якщо представники цього Знака практикуватимуть медитації і підуть глибоко в себе, їх знайдуть переживання, які сигналізують про перерви, які підступають . Астрологи радять ставитися до всього філософськи і створювати для себе той емоційний фон, який потрібен. Витрачати свої сили на проблеми, які поки неможливо вирішити, не варто. Головне – щоб кохана людина була поруч і змогла допомогти.

Скорпіон

На цьому тижні у представників цього Знака прокинеться любов до себе, свого життя і коханої людини. Зірки підказують, що успіхи в особистих стосунках зараз багато в чому залежать від того, скільки душевного тепла вийде вкласти в спілкування з другою половинкою. Але можуть знайтися критики і порадники, які кинуть тінь негативу на все, що так люблять і цінують Скорпіони. Астрологи радять рухатися своїм курсом і намагатися ігнорувати недоброзичливців.

Стрілець

Планети послаблять бійцівські риси, але Стрільці знайдуть спосіб зміцнити енергетику і дати відсіч усім негараздам. Незважаючи ні на що, вони подолають перешкоди, труднощі і знайдуть своє щастя. Правда, все, що буде відбуватися на цьому тижні, – це лише м’який варіант розвитку сюжету: далі буде гостріше. Про це варто пам’ятати і спокійно йти далі, не гублячись і адекватно реагуючи на виникаючі ситуації.

Козеріг

Тиждень обіцяє бути полярним і непередбачуваним. Козероги опиняться під гнітючим впливом планет-антагоністів, тому може здатися, що почалася чорна смуга. Більш того, можна навіть виявити підтвердження цієї теорії. Насправді, все не так, і вже до вихідних положення планет зміниться, а Козероги помітять щасливі зміни, любов партнера, його підтримку і посмішку на його обличчі.

Водолій

Астрологи радять Водоліям серйозніше поставитися до проблем близької людини і, по можливості, взяти частину з них на себе. Важливо довести свою любов вчинками. Така життєва позиція спричинить за собою подяку коханої людини і, дуже ймовірно, несподіваний знак уваги з її боку. В результаті цього Водоліїв чекає приплив нових вражень, сплеск ніжних почуттів і зміни на краще.

Риби

Той рідкісний випадок, коли Рибам астрологи радять обкластися книгами, музикою, фільмами і провести весь вільний час вдома. Все тому, що почався найкращий тиждень для відновлення сил. Робота і особисте життя – не краще місце для докладання енергії в цей період, так що з легким серцем можна розслабитися, відпочити і, можливо, навіть розібратися в багатьох тривожних проблемах.

Фото – maxikore.com