Любовний гороскоп з 13 по 19 січня: саме час прислухатися до зірок, поринути в нові почуття і залучити кохання

2020 рік розганяється і приносить перші плоди. Зірки обіцяють дуже мінливий і емоційний в любовному плані тиждень. Він здатен подарувати масу свіжих і яскравих вражень, аж до початку щасливого роману.

Готуємося багато знайомитися і спілкуватися, планувати і мріяти, записувати свої бажання і, звичайно, ворожити. Як завжди, астрологи направлять ваш любовний човен так, щоб вона не розбився об побут, непорозуміння та інші неприємні складності. Джерело

Овен

Марс не дасть Овнам нудьгувати: через збільшену активність представники цього Знака знаходитимуться мало не в декількох місцях одночасно. Але астрологи попереджають про недоцільність всієї цієї активності. Хоч як би Марс не штовхав на любовні подвиги, важливо придивитися до обстановки і не кидатися у вир занадто поспішно. Спершу варто привести в порядок своє життя і стати трішки серйозніше.

Телець

Все, що пов’язано з темою любові – знайомства, подорожі, романтичні зустрічі, приємне спілкування, увага протилежної статі, – саме піде в руки. Від Тельців буде потрібно тільки розставити мережі і прийняти подарунки, які зірки щедро пошлють їм на цьому тижні. При цьому не варто забувати про обачність: як тільки хтось почне спроби втягнути в якісь таємні ігри та інтриги, спілкування потрібно припинити – справа пахне обманом. Тільки прозорість, взаємність і довіра подарують любов.

Близнюки

Близнюкам рекомендовано приготуватися: на порядку тижня в любовних відносинах може виникнути чимало запитань, які давно накопичилися і відкладалися “на потім”. Навіть якщо Близнюкам ніколи вирішувати їх і вони позіхають від нудьги, астрологи радять прислухатися до зірок і спробувати поговорити по душам, викласти всі секрети і прийти до компромісу. А ще можна спробувати повоpожити на Святки: окyльтні здібності зараз на висоті, а значить, шанс заглянути в своє майбутнє вище звичайного.

Pак

Новий рік тільки почався, а Ракiв вже чекає невдача. Планети розташувалися так, що Ракам пощастить відразу в декількох напрямках, причому протилежних. Йдеться про ділову та приватну сфери життя. І в грошах, і в любові – все буде розвиватися ідеально, але потрібно вибрати, якою дорогою піти. Ніхто не зможе підказати Ракам, що краще. Можливо, що деяким навіть вдасться всидіти на двох стільцях і знайти щастя відразу в двох сферах. Головне, не упускати шанси і сміливо йти в бій.

Лев

Любов, гроші і проблеми приховати неможливо. З дня на день може вийти так, що всі ці три речі в житті Левів переплетуться воєдино, і тільки від їх рішучих дій буде залежати, принесе це велику перемогу або додатковий головний біль. Астрологи радять триматися подалі від ревнощів і дрібних образ, тоді вдасться вийти з любовних бур переможцями. Крім того, шанси одиноких Левів знайти свою любов великі, як ніколи. Якщо це не входить в плани – будьте обережні. Якщо входить – радійте: рік починається з відмінних новин.

Діва

Самотніх Дів і Дів в серйозних стосунках чекає любовне захоплення. Так-так, навіть такі серйозні люди, як Діви, буває, закохуються в невідповідні моменти. Спрямувати цю енергію можна і в інше русло: в сферу кар’єри і грошей. У представників даного Знака зараз дійсно видатні можливості розбагатіти. А щоб хитросплетіння зірок не завадило щасливій історії кохання, краще триматися прийнятих рішень і прагнути до стабільності. Але якщо сама доля натякне, що пора кардинально змінити життя, не варто йти їй наперекір.

Терези

Астрологи пропонують Терезам подумати, як реалізувати свої мрії, тому що планети на цьому тижні подарують їм таку можливість. Терезів чекає сімейний січень, наповнений затишком і гармонією. Головна тема тижня – сім’я. Зараз можна багато чого: переїхати, купити нове житло, вимолити прощення у коханої людини, відродити колишні почуття, повернути інтерес партнера. Відмінно спрацюють «домашні» секрети любові: вечеря при свічках, спільне проведення часу і вечори за улюбленими заняттями.

Скорпіон

Щоб в особистому житті запанувала гармонія, необхідно знайти рівновагу всередині себе, досягти згоди з внутрішнім Я. Скорпіонам на цьому тижні показані медитації, увага до своїх потреб і бажань. Удача ходить навколо і чекає, коли ж Скорпіони згадають про себе. Якщо раптом нападе постноворічна депресія, є способи впоратися з цим завданням. Тим більше що астрологи впевнені: зовсім скоро свіжий вітер змін змусить Скорпіонів прокинутися і почати нове життя.

Стрілець

Якщо для когось новорічні канікули пройшли як день бабака, то за прийдешній тиждень багато що зміниться. Стрільців чекає динамічний і неспокійний тиждень, який подарує стільки вражень, скільки у інших не буває за півроку. В цей час Венера і Юпітер в зчепленні з Марсом забезпечать потужною енергією, тому Стрільці можуть спонтанно ходити на побачення, домагатися любові повторно або заново відкривати людину поруч. Всі шляхи відкриті, а святочні ворожіння дозволять дізнатися, що чекає в найближчому майбутньому.

Козеріг

Скупчення планет в сузір’ї Козерога схоже на термінову нараду. Небесні покровителі зібралися разом, щоб ощасливити народжених під цим Знаком енергією, позитивними змінами і щасливими випадковостями. Так щастить нечасто, тому астрологи радять заздалегідь подумати про майбутнє, спланувати плани на найближчі місяці, щоб запрограмувати себе на щасливе майбутнє. При цьому не забуваємо, що головна людина у вашому житті – ви самі, так що будете виконувати свої бажання і переслідуйте особисті цілі.

Читайте також: Гороскоп з 13 по 19 січня: тиждень сприятливий для налагодження стосунків і нових проектів

Водолій

Водоліям показані духовні практики і ворожіння. За словами астрологів, протягом тижня їм будуть частіше за інших снитися віщі сни і, можливо, відкриється завіса майбутнього. Інтуїція Водоліїв буде на піку, тому варто серйозно сприймати все, що підказує внутрішній голос, всі думки і передчуття. А ось в любові можна несподівано для себе опинитися в колі змовників, які будують змову проти когось. Варто бути гранично обережними, щоб не стати жepтвою інтриганів.

Pиби

Закоханих і самотніх Риб на цьому тижні буде не впізнати. Вони стануть більш товариськими, почнуть частіше виходити з дому, знайомитися і спілкуватися. Це корисно для карми і загального розвитку, тому не варто йти наперекір таким бажанням. Якщо з’являться думки про початок нового роману, не варто відкидати їх. Риб чекає незвичайний досвід, який цілком може стати щасливою історією кохання.