fbpx

Любовний гороскоп з 24 по 30 травня: весна – чудовий час для романтичних пригод, і завершальний тиждень травня буде досить сприятливим для любові

Овен

На цьому тижні Овнам доведеться вирішувати безліч важливих питань, і для цього будуть потрібні сили. Астрологи рекомендують почати тиждень з відновлення запасів енергії, щоб її вистачило і для справ, і для романтичних пригод.

Телець

Тельцям для взаємного щастя астрологи рекомендують попрацювати над собою, щоб перетворити недоліки на переваги. Цей тиждень буде досить непередбачуваним, тому важливо стежити за подіями, щоб не упустити свого шансу на щастя.

Близнюки

Близнюкам астрологи рекомендують відпустити тривогу і страхи, які перешкоджають гармонійним відносинам. Тим, хто перебуває в пошуку, допоможуть змови на зустріч з другою половинкою, а сімейним Близнюкам – змови від конфліктів в сім’ї.

Рак

Ракам астрологи рекомендують бути обережними і не довіряти сумнівним особам. Для пошуків любові цей тиждень буде не найвдалішим, а ось для сімейних пар настає сприятливий час для зближення.

Лев

Левам астрологи рекомендують не з’ясовувати стосунків з близькими, щоб виключити серйозні конфлікти. Пошук любові може ускладнитися через часті перепади настрою, тому завершити травень найкраще без подвигів.

Діва

Дівам астрологи рекомендують почати тиждень з внутрішніх і зовнішніх перетворень. Впевненість в собі і привабливий зовнішній вигляд стануть запорукою успіху в романтичних стосунках.

Терези

Терезам на цьому тижні варто звернути увагу на сімейні відносини і не допускати конфліктів. Тим, хто поки самотній, астрологи рекомендують почекати з пошуком любові, щоб не стати жертвами токсичних людей.

Скорпіон

Скорпіонам на цьому тижні будуть потрібні додаткові сили для того, щоб досягти успіху в любовних стосунках. Астрологи рекомендують черпати енергію з духовних практик, які в тому числі допоможуть прийти до внутрішньої рівноваги.

Стрілець

У Стрільців сприятливим часом для налагодження особистого життя буде перша половина тижня. У цей час можна сміливо призначати побачення, знайомитися, а також зміцнювати існуючі стосунки.

Козеріг

Козерогам астрологи рекомендують час від часу відволікатися від справ, щоб відчути радість життя. Цей тиждень підходить і для романтичних побачень, і для залучення любові. Сімейним парам варто частіше звертати увагу один на одного, щоб зблизитися.

Водолій

Водоліям для щастя важливо визначитися з тим, що саме їм потрібно від стосунків. Астрологи рекомендують не давати себе в образу і йти від токсичних людей, які приносять лише проблеми.

Риби

Рибам на цьому тижні астрологи рекомендують більше часу приділяти своїм потребам, адже щасливим людям простіше вибудовувати гармонійні стосунки і залучати любов, ніж тим, хто сумнівається і хвилюється.

You cannot copy content of this page