Любовний гороскоп з 27 квітня по 3 травня: вас чекає ідеальний тиждень для примирення й романтичних пригод

Початок нового місяця потрапить під вплив потужних планетарних комбінацій. З одного боку, це обіцяє нам емоційний підйом і спрагу пригод, з іншого – перебіг подій може сповільнитися, а удача – прірва з радарів. У романтичній сфері вируватиме справжній ураган. На щастя, наші вітрила будуть направляти сильні, але все ж попутні вітри. Так що імпульсивність в даному випадку – паливо, яке буде живити закоханих позитивною енергетикою. А рекомендації астрологів виведуть їх на хвилю позитиву.

Овен

Овнів чекає відмінний тиждень для спілкування з коханою людиною. Планети протегують закоханим, тому можна будувати найсміливіші плани на тиждень – їх вийде реалізувати. Тим, хто втомився від рутини і хоче позитивних змін, астрологи пропонують проявити активність. Пам’ятайте: найпростіший спосіб отримати відповідь на питання – задати його, а найшвидший спосіб зблизитися до кимось – йти назустріч.

Телець

На цьому тижні Тельцями правитиме чуттєвість. Їм буде важко не думати про любов і про все, що з нею пов’язано. З огляду на астрологічні тенденції, краще не залишати надовго обійми другої половинки. Астрологи радять присвятити дозвілля спокійному проведенню часу, а також налаштуватися на романтичний лад. Тельці, які знаходяться в пошуках любові, зможуть відчути того, хто їм підходить, на рівні інстинктів, інтуїтивно. Варто ненадовго відключити розум і довіритися своєму чуттю.

Близнюки

Початок травня – час, коли флюїди любові будуть витати в повітрі. Близнюкам не можна втрачати впевненість у собі і своїй привабливості, адже це те, що допоможе залучити інтерес протилежної статі і отримати нові враження. Тим, хто перебуває в пошуку ідеального супутника, астрологи радять відкрити своє серце для нових почуттів і не уникати знайомств. Спілкування з протилежною статтю, навіть на другорядні теми, стане гарною підмогою для того, щоб почати нову главу любовної історії.

Рак

Події прийдешнього тижня додадуть закоханим Ракам куражу, але не позбавлять їх від сумнівів і надуманих тривог. Загостриться чутливість, через що Раки можуть сумніватися в чому – в своїй обдарованості, вірності коханої людини або в своїй здатності принести партнеру справжнє щастя. Астрологи радять взяти на озброєння способи боротьби з тривогою і нав’язливими думками – це допоможе ясніше усвідомити свої сильні сторони і унікальні переваги.

Лев

На цьому тижні закоханим Левам варто пустити в хід всі свої можливості, щоб продемонструвати свою привабливість і серйозність намірів. Гороскоп рекомендує підтримувати тісний зв’язок з партнером і регулярно балувати кохану людину дрібними знаками уваги. Пропустити варто 29 і 30 квітня: ініціатива, виявлена в ці дати, може дати зворотний ефект. Одне незручне слово може стати причиною затяжного конфлікту. Астрологи пропонують проявити розсудливість і по можливість поберегти в середу і четвер почуття одне одного.

Діва

Наступний тиждень для Дів стане відмінним часом для спілкування з коханою людиною. Астрологи запевняють: представників цього Знака чекають одкровення в області відносин з партнером. Можливо, завдяки розмовам вийде усвідомити якісь помилки або побачити глибину почуттів, а можливо, і помітити проблеми, які раніше ніхто не помічав. Якими б не були відкриття на цьому тижні, для Дів це буде дуже великий крок вперед. Одиноким Дівам також варто піти назустріч змінам: вони провіщають поліпшення ситуації на любовному фронті.

Терези

В особистому житті Терезів в кінці квітня настане момент осмислення, особливо якщо останнім часом любовні відносини розвивалися самі собою. На цьому тижні посилиться потреба усвідомити характер того, що відбувається, подивитися на ситуацію з боку, проаналізувати поведінку партнера, внести ясність у відносини. Навряд чи на такій хвилі відбудуться серйозні зміни, але астрологи радять поміркувати над складними темами. Особливість цього тижня – гармонія розуму і почуттів, яка дозволить розкласти все по місцях навіть в найбільш делікатних і болючих питаннях.

Скорпіон

З’ясування відносин між закоханими обіцяють на цьому тижні бути особливо запеклими і жорстокими. Жоден з партнерів не побажає поступитися, кожен має намір проявити характер, відстояти позиції, задавити своїм авторитетам. Астрологи рекомендують Скорпіонам відмовитися від суперечок: вирішити їх мирним шляхом буде практично неможливо. Енергетика тижня підштовхує до самостійних рішень, коли дуже складно думати про чужі потреби і почуття, навіть якщо це інтереси коханої людини.

Стрілець

Стрільцям тиждень обіцяє тотальну зміну планів, в яких важливо знайти місце і для любові. Планети зададуть вектор ідеальним відносинам, але діяти доведеться не поспішаючи. Астрологи радять проявити стриманість в словах і вчинках. Це допоможе зберегти мир в сім’ї і уникнути гучних сварок. Можливо, для початку потрібно буде дозволити партнеру випустити пар, дати йому виговоритися, вислухати, прийняти до відома його претензії і навіть промовчати про свої. Головне, зберігати спокій, пам’ятаючи про те, що вибухонебезпечна ситуація – просто особливість цього тижня, а примирення після сварок особливо солодкі.

Козеріг

Дивно, але події в сферах любові і дружби у Козерогів на цьому тижні тісно переплітаються. Можливо, старий друг постарається стати кимось більшим чи любовні справи друзів зажадають активного втручання. Незважаючи на те, що відбувається, тиждень для закоханих Козерогів буде насичений подіями. Представники цього Знака будуть як ніколи ранимі і схильні до зміни настрою, що може здорово порушити гармонію всередині сім’ї. Астрологи радять стримувати себе і не розхитувати ці емоційні гойдалки, накручуючи себе підозрами і страхами.

Водолій

Кінець квітня робить становище закоханих Водоліїв більш хитким, але натомість дражнить їх цікавість. Для пошуку нових відносин настав не найкращий час: всі спроби знайти супутника або супутницю приречені на провал, зате є шанс внести в звичну рутину свіжі нотки. Єдине, що може порушити ідилію, – усвідомлено вибудувана емоційна стіна. Можливо, партнеру буде потрібно трохи більше вільного простору, але це ніяк не буде пов’язане з охолодженням почуттів або інтрижки на стороні.

Риби

На цьому тижні Риби і їх партнери – команда. Головними точками дотику будуть згоди, схожі цілі, вміння вгадувати думки одне одного, вести дотепний діалог або грати разом проти спільної проблеми. Саме правильна поведінка для Риб – це щирість. Зірки не радять зараз щось приховувати або приховувати від партнера. Незабаром все таємне стане явним, і за кожен злий умисел доведеться понести покарання. Тому чим більше відкритості і менше брехні – тим щасливіше і міцніше будуть відносини.