Любовний гороскоп з 29 березня по 4 квітня: зірки допоможуть відкритися коханню і не втратити можливість залучити в життя це світле почуття

Взаємні і міцні почуття стануть джерелом позитивного настрою і допоможуть досягати нових висот.

Овен

Овнам для гармонії в особистому житті астрологи рекомендують більше часу приділяти близьким людям і прислухатися до їхніх прохань. Тим, хто хоче знайти кохання, необхідно стримати запал і показати себе з кращого боку, щоб не злякати почуття, які зароджуються.

Телець

Тельцям на початку квітня посміхнеться удача, але для цього астрологи рекомендують брати ініціативу в свої руки. Романтичні пригоди почнуться в той момент, коли Тельці дозволять собі відкритися назустріч почуттям.

Близнюки

Близнюки зможуть залучити в своє життя любов і взаєморозуміння, якщо не тільки будуть звертати увагу на свої потреби, а й почнуть відповідати взаємністю. Щастя і гармонія у стосунках будуть залежати від вчинків, а не від порожніх обіцянок.

Рак

Романтичні стосунки на цьому тижні допоможуть відчути щастя, але для цього Ракам потрібно налаштуватися і перестати шукати в собі вади. Впевненість і відкритість допоможуть залучити любов, а тим, хто вже знайшов своє щастя, зблизитися з партнерами.

Лев

Левам астрологи рекомендують почати тиждень з роботи над собою. Позбувшись від стресу та агресії, буде простіше спілкуватися з обранцями. Тим, хто хоче зустріти свою долю, не завадять дієві змови на доленосну зустріч.

Діва

У Дів період романтики почнеться ближче до вихідних, коли основна частина справ буде виконана. З вечора п’ятниці можна сміливо влаштовувати романтичні побачення, спілкуватися з новими людьми і залучати любов.

Терези

Терезам астрологи рекомендують почати тиждень з медитацій, що пробудять любов. Вони допоможуть зміцнити існуючі стосунки або залучити любов в життя тих, хто перебуває в активному пошуку другої половинки.

Скорпіон

У Скорпіонів буде досить напружений тиждень, пов’язаний з підвищеною увагою недоброзичливців. Астрологи рекомендують їм не розголошувати своїх планів, особливо якщо мова йде про стосунки, щоб ніхто не зміг нашкодити.

Стрілець

У Стрільців на цьому тижні буде час на романтичні стосунки, проте, для того, щоб досягти взаєморозуміння, важливо прислухатися до прохань обранців і не ігнорувати прохання про допомогу.

Козеріг

Козероги на цьому тижні будуть улюбленцями долі, а значить, досягти взаєморозуміння з партнерами або знайти нові стосунки не складе труднощів. Астрологи рекомендують не соромитися своїх почуттів і оточувати коханих турботою.

Водолій

Водоліям для романтичних стосунків буде потрібно багато енергії і оптимістичний настрій, і астрологи рекомендують їм почати тиждень з повноцінного відпочинку і відновлення сил. Ближче до вихідних удача буде на їхньому боці.

Риби

Рибам для здобуття щастя астрологи рекомендують прислухатися до інтуїції. Внутрішній голос вбереже самотніх представників Знака від знайомств з токсичними особистостями. Тим, хто вже перебуває у стосунках, інтуїція підкаже правильні рішення, щоб зблизитися.