Любовний гороскоп з 29 червня по 5 липня: У романтичній сфері на цьому тижні краще нічого не міняти

Якщо у ваших стосунках виник конфлікт або накипіли якісь проблеми, астрологи радять відкласти розбір польотів як мінімум до наступного тижня: на горизонті затемнення Місяця.

Тим, хто поки не знайшов другу половинку, краще не шукати супутника життя і не квапити тих, хто їм симпатичний, з розвитком відносин. Наберіться терпіння: зараз не варто приймати доленосних рішень, інакше наслідки можуть бути не найприємнішими.

Овен

У липні самотніми Овнами може захопитися хтось із числа дуже близьких друзів. Якщо ця людина виділитися серед оточуючих, а його увагу розбурхує щось всередині, астрологи радять погодитися на роман. А ось у сімейних Овнів буде не все так гладко: на цьому тижні вимоги до коханої людини зростуть, причому в обидві сторони. Щоб потім не розчаруватися, не варто вимагати неможливого і кидатися звинуваченнями.

Телець

Вільним Тельцям зірки радять почати будувати відносини з тим, хто захоплює моральними рисами, цілями і пріоритетами в житті. Такий роман буде практично ідеальним. Тельцям, які знайшли свою любов астрологи пророкують спокійний тиждень, коли обидва партнери будуть зацікавлені в роботі над відносинами. Єдине, чого не варто робити, – це зачіпати самолюбство коханої людини, критикуючи її плани і бажання.

Близнюки

Близнюків на початку липня чекає бурхливе особисте життя. Зірки впевнені: поруч обов’язково з’явиться людина, яка зробить все, щоб зацікавити, захопити, зачарувати. Вільним Близнюкам варто піддатися почуттям, а ось сімейним краще спочатку подумати про те, як наявність шанувальника або шанувальниці може вплинути на нинішній стан відносин. Астрологи радять «вимкнути» емоції і покластися на голос здорового глузду.

Рак

Самотніх Раків чекає сюрприз: хтось із знайомих може розповісти їм про свою багаторічну любові до них, що стане початком перспективного роману. Раки, які знайшли своє щастя, зможуть поліпшити свої відносини: щось, що довгий час було приводом для негативу і підозр, на цьому тижні зникне, залишивши після себе лише тінь смутку. Усе стане на свої місця, і в життя прийде те, що ощасливить Раків і їх пару.

Лев

Закохані і самотні Леви на цьому тижні можуть відгукнутися на чиєсь кохання і без довгих роздумів погодитися на серйозні відносини. Є ймовірність, що доля зіштовхне їх з людиною, з якою їм захочеться стати розсудливим і задуматися про створення сім’ї. Левам, у яких вже є сім’я, доведеться попрацювати над собою і своїми недоліками, щоб зробити відносини більш відкритими і довірливими.

Діва

У липні поруч з Дівами може з’явитися той, хто допоможе їм перейти на новий духовний рівень або знайти своє призначення в житті. Ніжний і продуктивний альянс може стати початком нової захоплюючої історії кохання. Якщо партнер вже є і він повністю влаштовує, то зірки радять пізнати один одного ближче: розповісти про таємні захоплення, обговорити життєві принципи, примиритися з недоліками. Все це зробить спілкування більш відкритим, а відносини більш глибокими і комфортними.

Терези

Терези в липні, ймовірно, відчують себе впевненими і всемогутніми: їм захочеться більше віддавати, ніж отримувати, а тому партнерам Терезів пощастить найбільше. Астрологи стверджують: у відносинах відкриється щось таке, що примирить з недоліками кохану людину, допоможе зрозуміти його потреби і страхи. Проявлені турбота і далекоглядність знайдуть відгук навіть у самому неприступному серце.

Скорпіон

На цьому тижні одиноких Скорпіонів може зачарувати той, хто не піддасться на їх маніпуляції і природну чарівність. Спроби завоювати неприступну фортецю можуть стати найприємнішим розвагою липня, але астрологи радять не витрачати багато часу на того, хто не відповідає взаємністю. Щасливим в шлюбі Скорпіонам доведеться переглянути деякі свої пристрасті і звички, які не влаштовують партнера, і погодитися на поступки – це принесе мир і гармонію в сім’ю.

Стрілець

Стрільці на початку липня отримають другий шанс на зближення з потрібною людиною. Велика ймовірність, що самі зірки підштовхнуть їх в обійми одне одного, що стане кроком в нове життя. Стрільцям, які знайшли свою любов астрологи радять придивитися до поведінки партнера і прислухатися до його мрій – їх чекає безліч відкриттів, які приємно їх здивують і, можливо, стануть початком нового щасливого періоду в стосунках.

Козеріг

Місячне затемнення може висвітлити людину, яка знайде в душі вільних Козерогів жвавий відгук. Найголовніше – постаратися не ідеалізувати її і не чекати від неї геройств заради любові: тільки плавний хід відносин призведе до роману. Якщо любовний партнер вже є і він залишив свій відбиток на серці, то тиждень може виявитися складним: у партнера накопичилося багато вимог і претензій, які готові вилитися у велику сварку.

Водолій

Представникам Водолія астрологи радять триматися подалі від будь-яких двозначних ситуацій, пов’язаних з особистим життям. Великий ризик, що спроба всидіти на двох стільцях обернеться повним провалом і навіть втратою репутації. Так що в разі, якщо почуття прокинулися до декількох людей одночасно, робити вибір краще на березі, не вступаючи в паралельні відносини.

Риби

Закохані Риби в липні відкинуть скепсис, життєвий досвід і цинічність і дозволять собі приміряти рожеві окуляри і зайнятися будівництвом повітряних замків. Це може привести до чарівного роману, який в майбутньому переросте у вдалий шлюб. А ось сімейних Риб зірки перевірять на міцність, змусивши зробити все можливе, щоб відносини з партнером стали продуктивними.