fbpx

Любовний гороскоп з 3 по 9 травня: новий місяць несе нові турботи і клопоти, і тим, хто хоче налагодити особисте життя, варто прислухатися до порад

Любов рухає світом, але не завжди вдається насолодитися взаємними почуттями. Для того щоб життя змінилося на краще, в сімейних стосунках настала ідилія, а самотність завершилася доленосною зустріччю, варто прислухатися до порад астрологів. Вони допоможуть вибудувати грамотну стратегію і досягти щастя.

Овен

Овнам на цьому тижні астрологи рекомендують не зациклюватися на сумних думках і частіше бути на свіжому повітрі. Гарний настрій і позитивні емоції допоможуть вибудовувати гармонійні стосунки з близькими, а тим, хто знаходиться в пошуку, заводити нові знайомства.

Телець

Тельцям для взаємної любові і щастя потрібно звернути увагу на себе. Зміна іміджу і новий образ допоможуть зарядитися чудовим настроєм і випромінювати позитив. Така тактика допоможе залучити в особисте життя позитивні зміни.

Близнюки

Романтичний період починається з перших днів травня, але для того, щоб зацікавити потенційного партнера, Близнюкам доведеться потрудитися. В особистому житті також важливо звертати увагу на потреби обранців.

Рак

В особистому житті Раків будуть зміни на краще, якщо представники Знака почують мудрі поради з боку близьких людей, а також перестануть думати про те, що у них нічого не вийде. Тим, хто вже перебуває у стосунках, важливо не потурати руйнівним емоціям.

Лев

Левам на цьому тижні астрологи рекомендують повірити в силу слова. Саме слова будуть інструментом для досягнення того, що потрібно у стосунку, а також допоможуть залучити любов і не страждати від самотності.

Діва

Діви зможуть досягти гармонії в особистому житті, якщо будуть відповідальні і дисципліновані. Партнерів чекатимуть рішучих кроків, спрямованих на поліпшення, а одиноким представникам Знака завдяки вивіреним діям вдасться залучити любов.

Терези

У Терезів на цьому тижні з’являться всі шанси досягти успіху у всіх сферах життя, але для цього астрологи рекомендують не витрачати сили даремно і направити енергію в потрібне русло. Досягти гармонії у стосунках допоможуть не слова, а дії.

Скорпіон

Сил у Скорпіонів буде більш ніж достатньо і для того, щоб вести справи, і для активного спілкування. На цьому тижні починається період, який можна назвати часом романтики. Сімейні пари зможуть влаштувати вечерю при свічках, а самотні представники Знака – призначити побачення .

Стрілець

Стрільці на цьому тижні відчують приплив сил, необхідних для рішучих дій. Астрологи рекомендують не зволікати і активно боротися за своє щастя, щоб знайти гармонію в особистому житті .

Козеріг

Козерогам на цьому тижні астрологи рекомендують не відмовлятися від поїздок і прогулянок, під час яких вдасться познайомитися з новими людьми і навіть знайти свою любов. Сімейним парам варто зайнятися облаштуванням будинку, де затишно і комфортно обом партнерам.

Водолій

Водоліям для досягнення щастя в особистому житті астрологи рекомендують навчитися сповільнюватися і розслаблятися. Сильні емоції на цьому тижні будуть перешкодою, тому перед активними подвигами на особистому фронті важливо досягти внутрішньої рівноваги.

Риби

Риб чекають несподівані події, передбачити які навряд чи буде можливо. Для того щоб не виникло проблем в спілкуванні, астрологи рекомендують працювати над собою, щоб не піддаватися паніці і не закриватися від близьких.

You cannot copy content of this page