Любовний гороскоп з 9 по 15 серпня: допоможе вам стати щасливішими та не зникнути ніжним почуттям

Овен

Перше, що слід пам’ятати Овнам – це те, що ліні їхній ворог. Бездіяльність і апатія можуть позбавити вас грошей і кохання. У коханні важливо діяти, а не чекати, поки Всесвіт і зірки зроблю все самі. Настає час, коли удача і майбутнє тільки в руках самих Овнів. Ви повинні перестати лінуватися.

Телець

Телець може зустріти на своєму шляху недобросовісних і навіть злих людей. Особливі амулети не дозволять таким людям вас ввести в оману. Це означає, що в коханні також потрібно бути обережними. Кращі дні для зустрічі – 11 і 12 серпня. У п’ятницю, 13 серпня, фахівці не рекомендують фліртувати.

Близнюки

Близнюкам в кінці цього тижня знадобиться потужний захист від проблем і неприємностей, в тому числі й в особистому житті. Чорна нитка на зап’ясті допоможе їм обійти стороною перешкоди та поганих людей. Особливо обережними слід бути з тими, хто позбавлений відвертості й природності в поведінці.

Рак

Раки зможуть сміливо встановлювати нові цілі в коханні. Навіть якщо попередній досвід у стосунках був не найприємнішим, важливо пам’ятати, що цього разу все може бути по-іншому. Астрологи радять якомога швидше вибрати правильний камінь талісман для досягнення поставлених цілей. Зірки на боці Раків.

Лев

Леви на цьому тижні можуть мати численні неприємні сни про кохання і стосунки. Просто не сприймайте все близько до серця. Зірки зараз не на вашій стороні, тому всім Левам, які ще самотні, краще призупинити знайомства і зосередитися на бізнесі та здоров’ї.

Діва

На цьому тижні Діви повинні побути на самоті. Не привертайте до себе зайвої уваги. Фахівці вважають, що самотність позитивно вплине на енергію Дів. Ви повинні залишатися в спокійній атмосфері ці сім днів. Це допоможе власникам цього Знаку очистити свій розум і знайти гармонію в собі.

Терези

Кохання – це, перш за все, довіра. Ви повинні навчитися довіряти коханій людині в будь-якій ситуації. Меркурій допоможе Терезам залишити осторонь всі сумніви та ревнощі, починаючи з 12-го. До цього часу Терезам краще не говорити про те, що може побудувати між ними і їхньою другу половину велетенську стіну.

Скорпіон

Скорпіонам варто на цьому тижні проявити активність у сфері кохання. Стати більш привабливими енергійно допоможуть спеціальні талісмани. Ви можете виглядати привабливішими, використовуючи білий колір в одязі. Також вам не завадять впевненість і оптимізм. Кохання прийде до позитивних Скорпіонів.

Стрілець

У кожного з нас є свої пороки й слабкості. Починаючи з п’ятниці, пороки Стрільця погіршаться. В останні три дні тижня їм доведеться стримуватися, щоб не зробити й не сказати нічого зайвого. В інші дні Стрілець буде, як завжди, на висоті та в центрі уваги протилежної статі.

Козеріг

Починати тиждень варто з прибирання будинку і душі. У цьому Козерогам допоможуть п’ять простих методів. Зірки й планети сприятливі для змін, тому можна очікувати приємних сюрпризів у коханні. Деякі зміни здадуться не найприємнішими, але в довгостроковій перспективі Козероги переконаються у зворотному.

Водолій

Водолії разом з коханою людиною повинні бути ближче до джерел сили. Сила кохання може зрости, якщо Водолії виберуться на природу, поміняють картинку навколо себе. Самотні представники Знаку зможуть знайти кохання, побудувати міцні стосунки. Головне зараз – мати хороші думки.

Риби

Рибам на цьому тижні важливо пам’ятати, що ми повинні поважати навіть тих людей, які нам не подобаються. Якщо цього не зробити, можна легко знайти нових ворогів, а також втратити повагу знайомих та рідних. Удача кохання також залишить таких Риб. Не потрібно любити всіх – потрібно позбутися від гніву в серці.