Любовний прогноз на липень: які сюрпризи і випробування у стосунках принесе прийдешній місяць

У липні багатьом людям належить перемогти себе. Це місяць, коли кожному дається шанс стати краще і впоратися з власними страхами. Це також шанс зрозуміти, що скептичне ставлення до любові є помилкою, з яким потрібно боротися. В особистому житті можливі невдачі через недовіру і песимістичний настрій. Не забувайте відповідати енергетиці зірок. Це важлива умова успіху в любовній сфері.

Тиждень з 29 червня по 5 липня пройде під егідою місячного затемнення, яке відкине тінь на розвиток подій в особистому житті. З 1 по 5 липня слід бути особливо обачними, не починати з’ясування стосунків і не йти на ризики. Затемнення викличе внутрішнє напруження, дратівливість.

У відносинах буде не вистачати душевності, відкритості, тому романтичні жести краще перенести на інший час, як і складні розмови з партнером. Але будуть і виключення з правил: Знаки Землі (Телець, Діва і Козеріг) отримають можливість побачити результат і своїх успіхів, і колишніх помилок. Астрологи радять знайти час на себе і своїх думок, щоб позбутися від внутрішніх протиріч і побачити світло надії.

Тиждень з 6 по 12 липня ознаменований впливом ретро-Меркурія, який вже 12 липня повернеться до прямого руху. Це час, коли багатьом буде здаватися, що ось-ось станеться апокаліпсис. Астрологи радять приготуватися до перешкод і поставитися до них, як до чергового життєвого іспиту.

З огляду на те, що Меркурій ретроградний, цілком можливо, що раптом спливуть проблеми, про які ви давно забули, або в поле зору раптово потрапить колишній партнер. На цьому грунті можливі викриття, неприємності. Найголовніше – не впадати в крайнощі, особливо це стосується Овнів, Левів і Стрільців. Зараз навряд чи щось вийде вирішити, завершити, подолати – доведеться чекати. Положення в любові можна назвати хитким, тому не варто ризикувати і здійснювати необачні вчинки.

Тиждень з 13 по 19 липня принесе вплив спадного Місяця. Для всіх настане час набуття душевних сил. Якщо ви хочете в майбутньому великих звершень (не тільки в любові, а й в інших сферах життя), вам буде потрібно багато сил і енергії. Знайти їх вийде зараз. Непоганим рішенням буде скорегувати режим дня і захопитися духовними практиками. З цього і варто почати.

Також астрологи радять не витрачати свої сили на безперспективні відносини і порожні підозри. На цьому тижні важливо берегти свій внутрішній спокій і гармонію в парі. Місяць пропонує скинути баласт, звільнитися від усього, що заважає жити і будувати своє щастя.

Тиждень з 20 по 26 липень розпочнеться з Нового місяця в Раку. Він дає не найкраще поєднання з початком нового робочого тижня. З одного боку, кризовий місячний цикл підійшов до кінця, і багато проблем, що накопичилися у відносинах повинні зникнути з життя, але з іншого – негативний настрій Місяця може позбавити спокою і тихого відпочинку.

Астрологи радять починати кожен день правильно – тоді підвищиться ймовірність того, що прийдешній тиждень стане успішним. Вплив нового Місяця принесе з собою значні зміни на любовному фронті, але діяти доведеться швидко і впевнено. У трійці лідерів Рак, Скорпіон і Риби – Знаки, яким посміхнеться особлива удача і надасться шанс сказати коханій людині все, про що вони мріяли.

Тиждень з 27 липня по 2 серпня принесе відразу кілька сюрпризів – вплив зростаючого Місяця, що переходить із сузір’я в сузір’я, а також вирішальні аспекти Меркурія до Нептуна 30 липня і Венери до Плутона 31 липня. Астрологи, вивчивши вплив аспектів, дають наступні рекомендації: якщо хочеться змінити ситуацію у відносинах, то робити це потрібно тихо і обережно. Пересування планет вказують на те, що багато що може піти не так. Не виключено, що посилений вплив Нептуна змусить відчувати себе неуважно і спустошено.

Але немає безвихідних ситуацій і кохана людина обов’язково допоможе стримати удар, якщо поділитися з нею своїми побоюваннями і переживаннями. Більшою мірою це стосується представників Повітряної стихії. Близнюкам, Терезам і Водоліям астрологи радять більше експериментувати і вносити в життя щось нове і незвичайне. Це допоможе відволіктися від поганих думок і перевести відносини на більш високий рівень.