Любителі бардаку: знаки Зодіаку, яких можна назвати неряхами

1 місце – Близнюки

Прохолодно ставиться до чистоти і не помічає бруду довкола себе. Не збирається присвячувати час прибиранню та знаходить цікавіші заняття.

Не розуміє, навіщо мити підлогу та пилососити, коли можна просто не звертати увагу на пил. Не стане мити посуд і замінить брудні келихи чистими. Не турбує себе прасуванням речей і розкидає їх по кімнаті.

Чистота у його квартирі – велика рідкість. Так буває в одному випадку: коли збиранням займаються домочадці.

2 місце – Стрілець

Рідко з’являється в будинку. Його день розписано за хвилинами. Якщо знак не на роботі, він подорожує, гуляє, зустрічається з друзями та відвідує гуртки за інтересами. Повертається до квартири, щоб поспати та прийняти душ.

Все робить квапливо, на ходу і намагається якнайшвидше звільнитися, щоб втекти назустріч новим пригодам. Звичайно, ні про який порядок будинку немає й мови. Великий успіх, якщо житло не перетвориться на велике звалище відходів.

3 місце – Лев

Його будинок – місце для відпочинку. Інших варіантів немає. Він може милуватися відображенням у дзеркалі, відпочивати на дивані та проводити час за комп’ютером. І не подумає протерти поверхні від пилу чи почистити м’які меблі від бруду.

Вважає, що не створено для побутового клопоту. З радістю доручить господарювання службі клінінгу, але не бачить у цьому особливої ​​необхідності. Його не бентежать бруд та хаос навколо.

4 місце – Водолій

Порядок – найнудніше слово у світі. Що може бути краще за хаос! Коли інші, побачивши гори сміття, знак надихається ними і створює з них неймовірні шедеври. Його будинок – справжня комора.

Тут можна знайти все, що завгодно: від антикварних предметів до відвертого мотлоху. Водолій спокійно переступає через купу брудного одягу на підлозі і забуває мити посуд.

5 місце – Козеріг

Занадто зайнятий робочими проблемами, щоб звертати увагу на домашній бруд. Не поспішає наводити лад і займається питаннями бізнесу навіть у вихідні.

Щоб не обтяжувати себе побутовими обов’язками, придбає робот-пилосос та встановить посудомийну машину.

Для підтримки порядку наймає помічницю зі збирання. Вважає, що якщо можна купити чистоту та комфорт, чому б не скористатися можливістю.