fbpx

Лютий буде вдалим не для всіх: астрологиня розповіла, що готує останній місяць зими для кожного зі знаків Зодіаку

Астролог радить проявляти більше активності, щоб досягти поставленої мети, не боятися брати на себе відповідальність і бути ініціативними. Венера з Меркурієм знизить тиск, тому місяць виявиться досить спокійним.

Овен

Останній зимовий місяць буде вдалим для того, щоби реалізувати свої ідеї. Тому не варто боятися Овнам. Сил та натхнення буде більш ніж достатньо. Астролог рекомендує не забувати про своїх рідних та близьких людей, приділяти час не тільки роботі, а також і коханим. Саме близькі допомагатимуть Овнам виходити зі скрутних ситуацій, давати мудрі поради.

Телець

Астролог порекомендувала Тельцям насамперед зайнятися організаційними питаннями. Лютий виявиться вдалим для їх вирішення. Починати якісь нові проекти не варто. Найкраще довести до логічного завершення старі. Астролог порекомендувала самотнім Тельцям спробувати більше виходити в люди.

Близнюки

Перші дві декади будуть вдалими для амурної сфери. Близнюкам слід приділяти своїй другій половинці більше уваги. Це допоможе налагодити стосунки та зробити їх гармонійними. Самотнім варто частіше відвідувати громадські місця, не боятися знайомитися з тими, хто викликав симпатію. Наприкінці місяця очікується кар’єрний стрибок. Тому всі сили слід спрямувати працювати.

Рак

Лютий видасться не вдалим місяцем для Раків. Серйозні успіхи не очікуються. Щоб зберегти те, чого вдалося досягти, необхідно прикладати багато зусиль. Астролог рекомендує приділяти час рідним, які підтримуватимуть у складні часи.

Лев

Місяць видасться не таким вдалим, незважаючи на схожість з новим господарем року Тигром. Особливу увагу слід приділяти своєму здоров’ю. Можуть бути нездужання, якщо не відпочивати та постійно працювати. Особливо це стосується жінок-Левів. Якщо буде можливість, слід взяти відпустку та провести її зі своєю сім’єю.

Діва

Особливих труднощів за останній місяць зими не очікується, як пообіцяють зірки. Проте Діви можуть самі їх створювати. Причиною стануть необдумані вчинки та слова. Тому рекомендується стежити за своєю мовою і бути максимально чемними з оточуючими, намагатися не критикувати їх. Відновити стосунки потім буде нелегко.

Терези

Астролог пообіцяла, що місяць виявиться вдалим для Терезів. За що б не взялися представники знаку, у них все вийде добре. Тому можна спробувати сили у своєму бізнесі, відкрити якусь справу. Це може бути хобі, яке стане не лише додатковим, а й основним джерелом доходу, якщо докладати зусиль і розвивати бізнес.

Скорпіон

Лютий обіцяє бути нелегким для Скорпіонів. Астролог порадила на початку місяця взяти себе в руки і налаштуватися на жорстку боротьбу. Труднощі будуть як у особистому, так і у професійному житті. Найбільш цілеспрямовані та відповідальні зможуть пережити тяжкий період із гідністю.

Стрілець

Завдяки своїй цілеспрямованості, Стрільці можуть досягти успіху в останній зимовий місяць. Астролог порадила не розпорошувати свої сили та енергію на маловажливі завдання та переключити увагу на головні питання. Наполегливість допоможе досягти хороших результатів. Однак важливою є послідовність. Погнавшись за двома зайцями, жодного не вдасться упіймати.

Козеріг

Місяць виявиться досить спокійним для Козерогів. Вдасться влаштувати своє особисте життя тим, хто самотній. Однак для цього слід бути активнішими і не боятися знайомитися. Сімейним Козерогам рекомендується більше проводити часу з сім’єю. Тільки якщо у цій сфері буде повний порядок, можна перейти на роботу.

Водолій

Лютий стане місяцем кардинальних змін для Водоліїв. Але не варто їх боятися. Астролог пообіцяла, що вони будуть на краще. Як би не повернула доля, Водолії здатні отримати користь. Самотнім слід частіше відвідувати людні місця. Є шанс зустріти свою другу половинку та побудувати міцні стосунки.

Риби

Найуразливішим місцем у лютому для Риб стане фінансова сфера. Астролог порадила максимально заощаджувати. Витрати можуть збільшитись, а ось доходи залишаться на тому ж рівні. Деяким Рибам доведеться позичати або кредит. Тому великі покупки краще відкласти більш вдалий час.

You cannot copy content of this page