fbpx
Здоров'я і краса

Магнітна буря 16 червня: як уникнути проблем зі здоров’ям

Магнітні бурі – це єдине, чим Сонце може доставити нам неприємності. Людський організм не здатний нормально переносити магнітні бурі, тому 16 червня вам доведеться дивитися в обидва.

Для метеочутливих людей крім погоди є ще один «подразник» – магнітні бурі. Щоб правильно справлятися з негативним впливом Сонця на магнітосферу Землі, вам може знадобитися комплекс заходів. Іноді простого відпочинку буває недостатньо.

Особливості прийдешньої магнітної бурі

Буря 16 червня не буде затяжною. Це означає, що сонячний вітер відразу виявиться досить інтенсивним. 15 числа, ближче до вечора, почнеться бомбардування магнітного поля Землі зарядженими частинками, що випускаються Сонцем.

16 червня через підвищення інтенсивності спротиву магнітосфери Землі переросте в повноцінну бурю першого рівня. Це означає, що в п’ятницю всі проблеми, які накопичаться за робочий тиждень, можуть вилитися у вибух емоцій негативного характеру.

Перший рівень бурі і лише один день впливу означає, що тільки метеочутливі люди відчують на собі зміни в магнітному полі. Звичайно, не можна відкидати можливість того, що навіть самі здорові і молоді люди піддадуться невеликій небезпеці. В цьому випадку далі підвищеної стомлюваності справа не зайде, але і цього цілком може вистачити для того, щоб зіпсувати настрій і зірвати плани на день.

Як уникнути проблем зі здоров’ям 16 червня

Якщо ви відноситеся до метеочутливої частини населення, то постарайтеся підготувати себе заздалегідь, обходячи стороною всі проблеми і вирішуючи основні завдання максимально швидко. Не залишайте нічого на п’ятницю. Цей день повинен бути легким для вас, щоб проблеми не переросли в щось більше.

Більше відпочивайте вже в четвер, щоб не піддаватися зайвому ризику. У п’ятницю краще не пити алкоголь і не зловживати сильними таблетками. Проблеми можуть чекати і тих, у кого є хронічні захворювання. В цьому випадку вам може знадобитися не тільки відпочинок, а й спеціальні лікувальні процедури.

Так чи інакше, але запорукою гарного настрою для вас будуть тільки позитивні думки. Не дозволяйте собі сваритися з кимось і не піддавайтеся провокаціям на роботі, вдома, на вулиці. Пам’ятайте про те, що тільки обережність може зберегти вашу удачу в цю п’ятницю. Будьте щасливі!

Читайте також: Як кожен знак Зодіаку руйнує власне життя

Джерело.

You cannot copy content of this page