Майже 10 років мені знадобилося, щоб засвоїти цей важкий урок кохання

Майже 10 років тому я була абсолютно впевнена в тому, що знаю про кохання і стосунки все, що потрібно знати. Принаймні, про це мені твердило моє серце.

Власні стосунки були тому підтвердженням. Друзі часто зверталися до мене за порадою, адже мені успішно вдавалося підтримувати міцні, довгі і щасливі стосунки з коханою людиною. Джерело.

Ми рідко сперечалися. Рідко сварилися. Якщо у нашому спільному житті виникала якась проблема, ми обговорювали її і (найчастіше) в короткі терміни знаходили її рішення.

Мої друзі мені заздрили. Вони хотіли таких же стосунків, як і у мене. Стосунків, заснованих на чесності і коханні. Саме тому часто зверталися до мене за порадою.

Кожен раз я говорила:

«Головне у стосунках – це спілкування. Це основа міцних взаємин. Ви разом повинні обговорювати проблеми, з якими ви зіштовхуєтеся. Ви обоє повинні бути готові йди на певні поступки, щоб досягти компромісу».

Той факт, що мої друзі звертаються до мене за порадою, надавав мені впевненості в собі. Я була впевнена в тому, що мої стосунки ідеальні, адже я і мій коханий чоловік не зіштовхувалися з проблемами, про які розповідали друзі.

Тоді я ще не знала, що мене чекає попереду. Два роки по тому настали великі зміни. Коханий став менш терплячий і більш вимогливий до мене. Він хотів, щоб я змінилася.

«Чому ти постійно носиш одяг в одному стилі? Чому б тобі не змінити макіяж?», – це одні з тих питань, які він почав регулярно ставити.

А ще він став частіше випивати й іноді міг дозволити собі назвати мене тупою. У той час ми жили в Китаї. Бували такі випадки, коли він міг піти і залишити мене одну на кілька днів. Він прекрасно знав, що я ні слова не знаю по-китайськи.

Я не знала, що мені робити. Я була налякана, і мені було боляче. Мені було ні з ким обговорити ситуацію, що склалася, адже всі вважали, що у мене просто ідеальна сім’я.

Нарешті настав той момент, коли ми поговорили відверто. Переді мною постала зовсім інша людина. Все, що я про нього знала, більше його не стосувалося. Я зрозуміла, що він повністю змінився. Його життєві цінності, інтереси і пріоритети в житті зазнали кардинальних змін.

Пропрацювавши в Китаї два роки, він зрозумів, що в житті може досягти набагато більшого, ніж вважав раніше. Він зрозумів, що навколо ще дуже багато дівчат, з якими він міг (і хотів би) спробувати побудувати стосунки.

Він хотів залишитися в Китаї, а я ні.

«Наші пріоритети і цінності в житті більше не збігаються. Чи зможемо ми зберегти стосунки, і чи будуть вони такими ж міцними, як і раніше?», – я часто про все це думала.

У підсумку, ми розлучилися.

Це розлучення заподіяло мені дуже сильний біль. Це був один з найважчих періодів мого життя. Тим не менш, в ньому було щось хороше. Якби я не розлучилася з ним, то так ніколи і не зрозуміла б дещо дуже важливе про кохання.

Читайте також: “Красуне, хочеш я приїду?”: Це як себе потрібно не любити, щоб дaти незнайомцю за один комплімент?

Хочемо ми цього чи ні, але люди змінюються. З плином часу у людини можуть з’явитися нові інтереси. Його цінності можуть помінятися. Це нормально. Всі ми змінюємося, винятків немає. Ви нічого не можете з цим вдіяти.

Найчастіше зміни – це добре. Зміни можуть освіжити стосунки і зробити їх ще кращими. Однак якщо люди в парі міняються з різною швидкістю, то ці зміни тільки віддаляють їх одне від одного, – і це погано. Це не піде на користь стосункам. Саме це і сталося в моєму житті.