fbpx

Маленькій Тамілі дуже хотілося мати сім’ю. Коли їй виповнилося 18 і вона нарешті йшла геть звідти, то її в руки дали її особову справу. Через яку вона дізналася що має зведеного брата по матері

Хочу вам розповісти історію про свою одногрупницю Тамілу. Життя її не балувало від самого початку.

Адже появилася вона на світ від матері з білою шкірою, а батька темношкірого. Звісно така дитина не входила в плани жінки і вона її покинула та написала відмову.

Чужі люди назвали дівчинку Тамілою та займалися її вихованням. Маленький Тамілі дуже хотілося мати сім’ю. Адже, недавно забрали, Максимка, а позавчора її подружку Даринку.

А от Тамілу ніхто чомусь не квапився забирати. Дівчинка не розуміла чому, але всьому виною був колір шкіри. Тож Таміла хотіла чим швидше вирости та піти з тих ненависних стін.

Коли їй виповнилося 18 і вона нарешті йшла геть звідти, то її в руки дали її особову справу. Через яку вона дізналася що має зведеного брата по матері. Таміла дуже зраділа та вирішила за будь-яку ціну його знайти. Та як виявилось Руслан теж як і вона виріс за зачиненими дверима, то вони одразу зрозуміли одне одного і почали спілкуватися.

Вдвох вони вирішили розшукати матір. І на диво вони знайшли її. Жінка перебувала за кордоном. Коли подзвонили до неї та сказали що з нею хочуть зустрітися її діти, вона дуже здивувалася, однак не відмовила.

Руслан та Таміла поїхали до неї, жінка вибачалася перед ними і вони пробачили її. Адже в будь-якому віці, що не кажіть матері потрібні.

Хоча у них тепер і свої сім’ї, але родинні зв’язки вони підтримують. Таміла одружилася з хлопцем теж з темною шкірою. Він навчався у медичному університеті. У них появилося двоє діток, вже й до школи ходять.

Але на відміну від своїх батьків, діти на щастя відчувають на собі якихось кривих поглядів.
Такі за роки, багато змінилося в поглядах людей. Але останні роки в зв’язку з ситуацією в Україні, Таміла разом з Олею, дружиною брата Руслана мешкають разом та виховують дітей спільно.

Адже їхні чоловіки стали на захист, і не важливо який колір шкіри у них.

Головне їхня відданість та любов до країни, де ти прожив довгі роки а дехто і все життя.

Автор: Нінелія

You cannot copy content of this page