fbpx

Мама мені заявила: «не станеш же ти судитися з рідною матір’ю?» Весь час намагається мене вмовити поділити квартиру порівну з сестрою, а те, що вони мене ніколи толком не виховували, згадувати не хочуть

Свого тата я майже не пам′ятаю. Я була ще зовсім маленька, коли мої батьки розійшлись. Мама ж звісно вийшла вдруге заміж і народилась у мене сестричка. Вся увага була, звичайно ж, їй і з часом мене забрали до себе бабуся і дідусь, батьки мами. Мама мені казала, що це тимчасово поки сестра трохи підросте, а то їй з двома дітьми важко, а потім вона знову забере мене додому.

Так ми і жили, лише на канікули, а іноді на вихідні мама просила, щоб я приїжджала до них, нібито вона сумує, а виходило, в основному, для того, щоб посиділа з сестрою, поки вони з вітчимом кудись сходять. Я нічого не мала проти, так як люблю свою сестру, та ми і зараз з нею нормально спілкуємося, хоч і не жили разом.

Дідусь ще за життя оформив свою квартиру на мене, мама про це дізналася, тільки коли його не стало, і стала  вмовляти бабусю поділити квартиру порівну між мною і сестрою. Але бабуся не погодилася і сказала, що міняти дідусь нічого не дозволяв, тим більше, що я живу тут і допомагаю їй у всьому.

Мама не стала сваритися з бабусею і тільки тепер я зрозуміла чому. Вона розраховувала, коли не стане бабусі, що це питання можна буде легко вирішити зі мною і зараз, коли я відмовилася, мама мені заявила: «не станеш же ти судитися з рідною матір’ю?» Весь час намагається мене вмовити поділити квартиру порівну з сестрою, адже мені одній, за її словами, трикімнатна квартира ніби як забагато, а то, що вони мене ніколи толком не виховували і бабусі з дідусем зіпхнули, згадувати не хочуть.

Зараз до мене переїхав жити мій хлопець, ми збираємося одружитися і вже подали заяву, але мама не дає мені спокою, постійно приходить і починає навіть при ньому говорити, що я пошкодувала квартиру для рідної сестри, зате пустила жити стороннього і чужу людину, який залишить мене без нічого. Але він не претендує на мою  квартиру, прописаний у батьків і нічого міняти ми не збираємося, просто будемо жити у мене, а не у нього, хоча у них теж велика квартира. Постійні сварки з мамою мені вже набридли, але вона погрожує, що забере частину квартири через суд, адже це квартира не тільки моя, а й її батьків. Сподіваюся, що до цього не дійде.

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page