Мама ванну відчистила за лічені хвилини, і навіть цвiль і гpибок, з якими я боролась не один місяць, зникли

Ванна – це місце, де ми очищаємо своє тіло, а разом з ним і думки. Так що чистота і свіжість в ній перше, про що має турбуватися кожна поважаюча себе людина. Але як би ми не хотіли, згодом в найзатишніших куточках ванної з’являється цвіль, а особливо в швах між плиткою.

На полицях магазинів можна зустріти безліч різних миючих засобів, але їх склад часто залишає бажати кращого: вони шкодять шкірі і мають запах, який прямо очі виїдає. Тому хочемо поділитися з тобою рецептом домашнього засобу, який відмінно очистить ванну кімнату від цвілі, забруднень і бактерій не зашкодивши здоров’ю.

Складові:

  • 2 ч. л. ефірної олії чайного дерева
  • 2 чашки води
  • 1 ч. л. спирту

Приготування і застосування:

Залий в пульверизатор всі інгредієнти і гарненько його струсни. Розбризкай засіб на проблемні ділянки і залиш на 10 хвилин. Потім вимий все, як завжди.

Читайте також: Квартирантка залила гарячий очет в трубу. Сантехніки були шoкoвaні!

Олія чайного дерева володіє сильним дезинфікуючим властивістю, а спирт допомагає її розчинити і також вбuває бактeрії. Засіб залишає після себе нестійкий запах, який швидко вивітрюється.

Ще в якості засобу проти цвілі можеш використовувати оцет, але врахуй, що його запах буде триматися в повітрі досить довгий час.

Ти будеш здивована, коли побачиш, як спритно це засіб справляється з цвіллю.