Мама впізнала свого майбутнього зятя на дитячих фото доньки: історія, про яку пара і не здогадувалась

Коли Хайді Паркер і Ед Сава познайомилися, кожен зрозумів, що знайшов свого ідеального партнера.

Молоді люди зустрілися в англійському коледжі в 2011 році, познайомилися і покохали один одного. Вони думали, що знають все один про одного, але обід з мамою Хайді показав, що вона знає про них більше, ніж вони могли собі уявити.

У Хайді і Еда було кілька причин відсвяткувати їх випускний в Університеті Ньюкасла в Англії.

Адже вони не тільки закінчили навчання, але і знайшли партнера на все життя.

Мама виявила дивний збіг

Після того, як молоді люди зустрічалися протягом чотирьох років, вони були готові представити своїх других половинок батькам. Після спільної вечері мама Хайді, Кей Паркер, розповіла про один збіг.

Коли Хайді було всього шість років, під час своїх літніх канікул вона закохалася в хлопчика по імені Ед. Коли мама згадала цей випадок, ніхто навіть не задумався про це. Але через два тижні Кей виявила як щось, сильно вплинуло на їхнє життя.

Мама Хайді переглядала речі на горищі свого будинку, коли знайшла стару фотографію, на якій Хайді була разом з тим самим хлопчиком, на ім’я Ед.

Фото було зроблено під час сімейного відпочинку в Туреччині в 1997 році, але хлопчик Ед був знаком Кей. У маленькому хлопчику мама Хайді одразу впізнала Еда, з яким зараз зустрічалася її дочка!

«Коли моя мама знайшла першу фотографію і відправила її мені, я була по-справжньому шoкoвана. Мені навіть довелося лягти, щоб трохи прийти в себе», – розповіла Хайді.

Нерозлучні, як і в дитинстві

Тоді Ед попросив своїх батьків подивитися їх фотоархів, де вони знайшли ще п’ять старих фотографій Хайді і Еда разом.

Під час цих канікул Ед і Хайді були нерозлучні і проводили удвох більшу частину часу. Тепер вони можуть продовжувати робити це все своє спільне життя.

Минулого літа пара зіграла весілля в красивій англійській садибі, побудованої в 12 столітті.

Хайді ледь може повірити, що зустрічаючись стільки часу, вони не згадали, що познайомилися за багато років до цього.

Читайте також: “Мамине «кохання» мало сім’ю і родичі їй цього не пробачили: Звідки у нaгyляного дівчиська така дорога машина, точно коханка”

«Ми були разом протягом чотирьох років, коли дізналися про це. Тепер навіть страшно подумати, що ми могли не дізнатися цього», – сказала Хайді.

«Люди продовжують говорити нам, що це доля, і наша історія схожа на сюжет фільму!»

Джерело.