fbpx
Життя

“Мамо мусиш мені знайти тата, хочу, щоб він приходив до мене у школу”. У Насті стиснулося серце від жалю бо в тому, що у сина нема тата була і її частка провини

Коли моя двоюрідна сестра Настя з чоловіком вирішили розлучитися, їхньому синочку було тільки чотири рочки. Чоловік казав що на всі вихідні буде приходити до них і забиратиме сина до себе.

Однак, його відвідування вистачило на пів року, а потім він пропав. Не з’являвся і не телефонував, проте гроші надсилав моїй сестрі регулярно.

Звісно батька гроші не замінять, тож Настя намагалася якомога більше часу приділяти синові. Одного разу він сказав, що йому таке життя набридло бо в усіх його друзів є і мама і тато, а у нього нема.

І додав:” Мамо мусиш мені знайти тата, хочу, щоб він приходив до мене у школу”.

У Насті стиснулося серце від жалю бо в тому, що у сина нема тата була і її частка провини. На той момент у сестри був знайомий чоловік, тож вона вирішила познайомити його з сином.

Та синові він не сподобався, у нього були свої діти від першого шлюбу набагато старші. Вважав що вміє виховувати дітей і застосовував до них суворий батьківський підхід.

Робив постійно синові сестри зауваження, та й Насті діставалось, за те що вона його “цяцькала” дуже.

Настя довго думала на стосунками своєї дитини і так би мовити майбутнім вітчимом та вирішила з ним розпрощатися.

Через деякий час вона познайомилася з Сергієм. Тоді Насті здалося що той чоловік стане не тільки для неї другою половинкою, а й батьком для її сина.

Він був настільки уважним і турботливим, щоб вона не могла не тішитися. Дарував їй подарунки вони разом ходили гуляти, і син дуже прив’язався до нього.

Коли Сергій попросив Настю вийти за нього заміж, вона одразу погодилась. Він їй подобався та найголовніше було для неї те, що Сергій знайшов спільну мову з її сином.

Однак, щастя тривало недовго. Їхні стосунки обірвалися в одну мить коли він сказав Насті:

” Твої батьки дуже люблять внука то нехай він буде з ними. А ми кілька років поживемо для себе а там у нас і свої діти будуть”.

Читайте також: Хлопець Марʼяни не впорався із керуванням мотоцикла, і покинув цей світ. Вона лишилася одна, і кожен вечір робить вигляд, що той поруч. Рідні бʼють на сполох, бо дівчина заявляє, що бачить його

Так виходило що заради нього Настя повинна була відмовитися від рідної дитини. Виставили його за двері у ту ж хвилину. Більше він їй не телефонував.

А сестра ще раз переконалася, якщо рідний батько не цікавиться долею своєї дитини до чужого і не варто шукати. Рідним і турботливим він ніколи не стане.

Автор: Нінелія

Історія написана спеціально для osoblyva.сom

Передрук в повному обсязі заборонено без письмового дозволу власника Сайту. Будь-яке використання матеріалів (у тому числі фотографій)– суворо заборонено.

You cannot copy content of this page