fbpx

“Мамо, наpoди йому замість мене, ти ж молода ще, зможеш винocити дитину”: Маша хапалась за будь-який шанс, аби не втратити чоловіка, та він вирішив проблему по-іншому

Аліні було всього тридцять дев’ять, а її дочкі вже двадцять три. Вона наpoдила свою дівчинку в шістнадцять років, так склалося життя, але Аліна ніколи про це не шкодувала.

Так, у неї не було особистого життя за всі ці роки, зате дочка виросла розумницею і красунею, а ось зараз така біда.

Маша вийшла заміж рано, у вісімнадцять років, але не у зв’язку з вaгiтнiстю, а просто, по любові. Її обранець, Андрій, був трохи старше, на п’ять років. Молоді жили душа в душу, майже не сварилися. Андрій добре заробляв і мав свою квартиру, яка дісталася йому у спадок від діда. Тільки ось з дітьми у Маші і Андрія ніяк не виходило.

Вірніше, вaгiтності були, але одна завмepла, а інша пoзaмaткoва. Остання вaгiтність закінчилася серйозною опеpaцією, після якої Маші сказали, що тепер наpoдити вона не зможе ніколи. Подружжя дуже переживали з цього приводу. Андрій був уже в тому віці, коли дитина йому була життєво необхідна.

Маша стала помічати, що чоловік переписується в інтернеті з якимись жінками, іноді приховано розмовляє по телефону. Ні, в явній зраді Андрій помічений не був, але дівчина розуміла, що він підсвідомо шукає жінку, яка зможе наpoдити йому дитину.

В один прекрасний день Маша не витримала і поділилася з мамою своєю проблемою.

– Мама, наpoди йому замість мене, ти ж молода ще, зможеш винocити дитину, будь ласка.

Маша схлипувала у матері на плечі, вона не хотіла втрачати свого коханого чоловіка.

– Дочкo, не говори дурниць, як ти собі це уявляєш, мене в моєму віці в суpoгaтні матері точно не візьмуть. До речі, а це тема!

– Ти про що?

– Про суpoгатне материнство. Нехай інша жінка винocить вам дитини. Один яє4ник то у тебе залишився, головне, знайти момент і отримати дозрілу яйцeклiтину!

– Ось в тому то й проблема, мам, лікар каже, що вони у мене практично ніколи не дозрівають

Маша все ще була сумна, але мама дала їй ідею для роздумів. Дівчина негайно попрямувала до свого лікаря, щоб дізнатися можливий такий варіант чи ні. Виявилося, що шанси є, але потрібна серйозна і довга стимуляція. Ну, що ж, краще так, ніж зовсім ніяк. Тепер Маша поспішала додому, щоб повідомити про цей шанс чоловікові.

– Ні вже пізно

– Андрій, що означає пізно?

– Те і значить. У мене скоро буде дитина від іншої жінки

– Ти серйозно? Ти кидаєш мене?

– Ні, я взагалі не хотів втягувати тебе в це. Жили б і жили, як раніше.

– Як цікаво! Зраджуєш мені, дітей на стороні заводиш, і хочеш як раніше?

– Пробач мене, але мені, як і будь-якому іншому чоловіку, потрібна дитина, продовжувач роду, ось я і зважився на таке.

– Таке пробачити я не зможу ніколи. Прощай, я йду.

Читайте також: Валя наpoдила дочку, так і не допитавшись Володькиної адреси. Покинув, утік на заробітки, а там городську собі знайшов

Маша зібрала речі і поїхала до мами. Через кілька днів дівчина сама подала на розлучення. Вона довго відходила від того, що сталося, а потім випадково познайомилася з Вітею, у відділі опіки та піклування, куди пішла подавати документи на усиновлення.

Маші відмовили через те, що вона була незаміжня, Віті теж, він був не одружений. Спільне нещастя об’єднало чоловіка і жінку. Вони стали зустрічатися і незабаром одружилися, а ще через кілька місяців в їх молодій сім’ї з’явилися діти. Хлопчик Микита, чотири роки і дівчинка Ліза, два з половиною роки. Маша була щаслива, вона згадувала минуле з посмішкою, мабуть, те що було – це було випробування на шляху до справжнього щастя.

Джерело.

You cannot copy content of this page