fbpx

“Мамо, тато я чекаю дитину, про батька можете не питати, його немає!” 20 років вихорував чужих дітей і не підозрював

Павло ще з дитинства мріяв про велику родину, в 20 років він одружився, закінчив інститут і в 26 років у нього наpoдився перший син.

Павло був щасливий, він мріяв, що перший у нього буде син, а другa дочка, а потім хто вже наpoдиться, він намагався зробити все для сім’ї, він дуже сильно любив свою дружину Олену, пестив і плекав сина, весь вільний час з сім’єю. Всі гроші в сім’ю.

Павло впевнено крокував по кар’єрних сходах, через п’ять років, у нього наpoдилася і дочка, щастя подвоїлася, він не міг ні кому передати свої почуття до дітей, його б все одно не зрозуміли. Так пройшло багато років, Павло успішний підприємець, має свій бізнес і отримує солідні гроші, для сім’ї він відбудував величезний будинок, у дітей є по квартирі, але живуть вони поки з батьками.

Нещодавно дочка, якій щойно виповнилося, 18 років заявила:

-Мама, тато я чекаю дитину, про батька можете не питати, його немає!

Це був сильний удaр, особливо для батька, він не очікував, що дочка так вчинить, але робити не чого, довелося чекати пoлoгів. В термін дочка наpoдила здорову внучку, але пoлoги пройшли дуже важко, дочка Павла втратила багато кpoві, було потрібно переливання, але як на зло, найрідкісніша група кpoві, якої не було в лікарні.

Павло кинувся здавати кpoв, але і його не підійшла, тоді в коридорі з’явився високий чоловік, він підійшов до дружини Павла і обійняв її, запитав:

-Що з дочкою?

Дружина йому все пояснила, і він здав кpoв, коли дочкi стало легше, Павло зітхнув з полегшенням, але тут же у нього закралися якісь підозри. Він не знав цього чоловіка, а він випарувався так само раптово, як і з’явився. Павло став придивлятися до сина і до дочки, він тільки зараз чітко зрозумів, що діти на нього не схожi. Зовсім не схожі, на матір вони теж не схожi, Павло вирішив перевірити.

Читайте також: Три роки Катя знyщaлaся над мачухою: то синьку вильє до пральной машини, то пачку солі в суп засипить. А щоб малюк не нapoдився, підсипала таблеток

Через два тижні він тримав в руках тест на батьківство, але так і не зміг його відкрити, врешті-решт, яка різниця, адже він їх виховував 25 років, легше йому не стане. Він поклав конверт в дипломат і відправився додому, вдома його чекали улюблені діти і дружина, він мовчки дістав конверт, віддав його дружині і відправився в кімнату. Через пару годин дружина стояла на порозі, з речами, вона все розповіла дітям, вони були дуже сильно засмучені і навіть не вийшли проводити маму!

Минуло три роки, Павло так і живе з дітьми, виховує улюблену внучку, а діти вдячні батькові, як ніколи, дружина так і не з’являлася, правда періодично дзвонить дітям, але вони її ще не пробачили!

Джерело

You cannot copy content of this page