fbpx

Манікюрно-педикюрна помилка багатьох жінок на яку критично реагують чоловіки

Багато жінок мене вже знають, що я досить шанобливо і уважно до них ставлюся, щоб помічати і розкривати в них ще більше прекрасного, красивого і унікального. Особливо це роблю, під час індивідуальних занять, де із задоволенням допомагаю нашій красивій половині людства вирішувати завдання: з поліпшення їх якості здоров’я, підняття самооцінки, розвивати самоцінність, повертати довіру до чоловіків, а також розуміти чоловіків і домовлятися з ними.

Жіночі руки для мене – це уособлення теплих і ніжних обіймів, що є особливою частиною жіночого тіла, куди інстинктивно з народження тягнуться чоловіки будь-якого віку. По жіночим рукам, мені видно досить багато інформації про жінку. Це, як зона безпеки, це як зона блаженства, це видима зона тактильного вираження любові, яку додатково називаю – видимим продовженням тіла серця.

Після народження найперший контакт-прийом немовляти до тіла жінки-матері відбувається саме через материнські руки, а точніше, через її долоні і пальці.

Я помітив, що чим старше стає хлопчик, тим рідше його мама обіймає, як би помилково вважаючи: Адже він уже виріс, тому йому вже й не треба.

Ми, будучи дорослими чоловіками, маму і дружину, звичайно, не просимо нас обійняти самі, а тим більше взяти на ручки, але на підсвідомому рівні ми цього дуже хочемо, оскільки пам’ятаємо досвід дитинства. Нам – чоловікам, реально приємно дивитися на жіночі руки, а особливо ваші долоньки і пальці, до яких ми дбайливо торкаємося, як оберігаємо їх. Навіть тоді, коли чоловік має дуже грубий і агресивний темперамент, до жіночої долоні і пальців, він доторкнеться досить ніжно, тому як асоціює їх підсвідомо з материнськими.

До речі, незрівнянна пристрасть до жіночих грyдей у ​​дорослих чоловіків, теж народжена таким чином, як і з руками. Однак якщо мамині руки брали в обійми грyдей, то грyди вигодовували немовляти, до яких він сам тягнувся і знаходить з закритими очима відразу ж після пoлогів.

Цікаво виходить, якщо припустити, що жінка підніме руки вгору на рівень плечей і розкриє долоні вперед, це буде виглядати, як невербальний жест: Я готова і відкрита тебе прийняти в свої обійми. Саме так жінка показує, коли маленька дитина йде або біжить до неї на зустріч.

І тут, вимальовується якась горизонтальна лінія, де на одному рівні: матерія Серця (прийняття = Любов) + матерія Грyдей (вигодовування = сила) + матерія Рук (обійми = безпеку).

Тепер ми з вами разом бачимо, чому ця потрійна Блаженніша зона потрапляє під особливу увагу чоловіків. Моя досить висока чутливість жінок, дозволяє зчитувати багато змін внутрішнього і зовнішнього стану жінки в цій потрійний зоні (серце, грyди, руки). Нs, ну ще й область шлунково-кишкового тракту теж має свої блаженні і інформативні особливості, проте про неї розповім іншим разом, оскільки, тоді вже потрібно буде і про головний мозок говорити і щитовидну залозу.

До речі, у багатьох жінок проблеми зі щитовидкою, на відміну від чоловіків, і це не просто так. І так, щитовидну залозу я по-своєму називаю – органом метачутливого інтелекту жінки, до здоров’я і розвитку якого, важливо ставитися гранично уважно. Якщо у жінки слабка щитовидка, це безпосередньо впливає на здоров’я молoчних залoз грyдей і серця.

Жіночі ноги для мене – це уособлення спокою, захисту, смирення, впевненості і руху вперед. В жіночих ногах, теж дуже багато інформації про жінку, і в тому числі про її родові зв’язки, що є дуже великою і цікавою темою. Зараз виділю лише одну деталь, чому чоловіки люблять часто або рідше торкатися до ніг симпатичної і коханої жінки.

Жіночі руки – це, так званий, верхній поверх жіночих обіймів, якими вона сама обіймає і тримає чоловіка, що є її природною здатністю і вродженим інстинктом, а жіночі ноги – це нижній поверх жіночих обіймів, які сам чоловік обіймає і тримає, і прихиляється, будучи ще немовлям. Напевно ви помічали, як малюк любить повзати близько жіночих ніг в дитинстві, а при перших спробах ходити, він їх міцно обхоплює, як би страхуючись ними, мотивовано просуваючись до своєї мети. Таким чином, мамині ніжки, є одним якимось учителем-інструментом, завдяки яким, малюк навчається станам спокою, смирення, впевненості і руху вперед.

Коли чоловік дорослішає, до жіночих ніг у нього особливу увагу і потяг, з тієї причини, що родом з дитинства, однак вона вже по-іншому проявляється. Ми любимо ніжно погладжувати жіночі ніжки і торкатися до них, і не секрет, що вони нас зводять з розуму. Жінки люблять викладати свої ніжки на чоловіків в різних обставинах, і під час сну в тому числі, закидаючи на нас зверху.

Ось таке джерело чарівної сили є у жінки в її руках і ногах, і тепер Ви вже знаєте, чому і як, воно на нас фундаментально впливає з дитинства.

Коли жінки роблять манікюр і педикюр, це ще більше приємно впливає на чоловіків, хоча, не кожен чоловік це висловлює, але йому це приємно. Тобто будь-яка зміна в зоні жіночих рук і ніг, чоловіком буде сприйматися з особливою увагою, як втручання і в його співпростір, навіть якщо з жінкою він тільки планує відносини.

Чоловік несвідомо оберігає ці зони, оскільки вони для нього виконують стратегічно важливі функції і задовольняють безліч потреб.

Респект всім дівчаткам, які собі і нам чоловікам роблять приємно і доглядають за чистотою, красою своїх рук і ніг, а також майстрам, які творять цю красу! Ви всі розумничка і красуні! Хто не фарбує нігті, але вони у вас чистенькі і доглянуті, Вам теж величезний респект і повага! Разом з цим, хочу звернути увагу деяких жінок на один маленьких недолік, який було б дуже чудово, на мій погляд, усунути.

Наприклад. Жінці зробили манікюр і педикюр, і через деякий час, припустимо, через 3 тижні, вона піде фарбувати і робити новий. Зазвичай зробивши зараз, дівчатка записуються і на наступний раз відразу, коли це постійний майстер. Іноді помічаю у дівчат на руках і на ногах, як на якомусь пальці, або і не одному, трохи або більш стерся лак, а може його деякий шар відшарувався. М’яко кажучи, мені не зовсім приємно на це дивитися, і складається враження про неакуратність жінки.

Знаю, що іноді педикюр, жінки можуть робити з інтервалом рідше, ніж манікюр, особливо, коли вони надягають закрите взуття. Швидше за все, вона думає, що взимку ж і восени на побаченні, ділову зустріч, або в громадському місці видно тільки її пальці рук, тому, можна типу з ногами не часто морочитися, адже вона ж не у відкритому взутті.

Я розумію, що якщо у неї витерся лак в якомусь місці на пальці, а до майстра по запису їй через тиждень: Так що, тиждень ходити з цим дефектом? Уяви, приходиш ти до чоловіка в будинок, роззуваєшся, а навіть через твої колготи кидається в очі цей дефект. Він, швидше за все, тобі не скаже, і зробить вигляд, що не помітив. Та й ти, йому не будеш говорити, що тобі скоро до майстра. І що робити будеш? Ти, красива і цікава жінка, яка хоче відносин і подобається чоловікам, чекати тиждень будеш до планового приходу до майстра?

Знаєш, як би я вчинив на твоєму місці? Ось дивись. Ти і всі жінки на чоловічі руки дивіться, як і на нашу взуття. Правда ж? А тепер уяви. Я тебе запросив в ресторан. По дорозі до тебе у мене відпав підбор. Варіанти є такі: 1) Прийти до тебе без нього; 2) По дорозі в ресторан зайти в будь-яку взуттєву майстерню і поставити новий; 3) Купити нові туфлі.

Я виберу варіант №2 або №3. Знаю, що ти теж можеш, якщо раптом у тебе казус з нігтями, щоб не чекати планового приходу до свого майстра, а прийти в найближчим часом до будь-якого майстра нігтів.

Деякі дівчатка, дорогі! Ну ви ж знаєте, коли у авто пробило колесо, відразу ж ставиться запаска, або купується нове колесо, замість, їздити по місту на голому диску.

Дівчата, а ви що скажете?

Автор – Денис Левчук

You cannot copy content of this page