Марс переходить в знак Скорпіона 30 жовтня: чого потрібно остерігатися в найближчому майбутньому

Сьогодні відбудеться перехід Марса в знак Скорпіона, що негативно позначиться на нашому настрої і удачі. Незважаючи на це, будуть деякі позитивні наслідки, про які розповіли астрологи.

Варто відразу відзначити, що енергія Червоної планети буде негативною. У зв’язку з цим є хороша новина. Астрологи кажуть, що 30 жовтня буде дуже небезпечним і в найближчі кілька тижнів після переходу планети під знак Скорпіона. Далі енергія вщухне і приблизно з середини листопада жити стане набагато простіше, так як планета втратить нотки агресії і перестане генерувати дисонанс.

Чого остерігатися з 30 жовтня

30-го і в найближчі пару тижнів астрологи рекомендують бути обережними при прийнятті рішень. Марс у Скорпіона плутає карти і призводить до появи невизначеності. 30 жовтня і в наступні дні багато людей стануть непередбачуваними.

Імпульсивність, темперамент і агресія прокинуться у людей. Незалежно від того, наскільки сильна ваша наполегливість, здатність спрямовувати свої сили на досягнення того, що ви хочете, повністю або частково буде втрачена.

Багато хто з нас захоче вийти з раніше розпочатого бізнесу, особливо якщо на шляху є якісь труднощі. Астрологи категорично проти цього. Нам потрібно пережити цей важкий період.

Також експерти вважають, що Марс з 30 жовтня підштовхне нас до егоїзму. Скорпіон – символ ревнощів. Постарайтеся подумати про те, як зробити життя своїх близьких кращим, надаючи їм свободу.

Люди будуть більш грубими. Не звертайте уваги на хамство в автобусі, в метро, в черзі в магазині. Чим більше уваги ви приділяєте токсичним людям, тим гірше це буде для вас.

Що доброго чекає нас з 30 листопада

Марс змушує нас домінувати один над одним, але Скорпіон приглушить його силою водної стихії. Через пару тижнів після переходу Марса в цей знак люди стануть м’якшими і добродушні.

Також Марс допоможе нам переглянути наше ставлення до чогось поганого і неприємного. Не виключено, що багато хто з нас забуде про обурення, але це також займе деякий час.