Марс у Леві: три знаки Зодіаку, яких буде переслідувати удача з 11 червня по 29 липня, і ті, кому пощастить менше

Марс у знаку Лева з 11 червня 16:34 до 29 липня 23:33 за київським часом. Для Марса – це положення комфортне – вогняна планета у вогняній стихії знака Лева.

Марс символізує волю, втілення внутрішніх спонукань, рішучість, активність, ініціативу, дію. У знаку Лева посилюється здатність до цілеспрямованої діяльності. Основні функції Марса орієнтовані на зовнішній, активний прояв ця планета віддає енергію.

Знак Лева належить до фіксованого Хреста зони оформлення, де максимально і найбільш стійко проявляє себе вогонь. Тут вже видно результат наповнення енергією і запліднення в природі. Встигає урожай, дозрівають плоди, підростає потомство. Найстійкіше тепло в природі в цей період. Барвисто описує символізм фіксованого вогню саме Сонце-управитель Лева.

Марс у Леві дає найкращі можливості для прояву себе, легко вдається вразити інших. Люди, що володіють потужним творчим началом, займаються спортом, хто працюють в сферах, пов’язаних з кінематографом, в період руху Марса по знаку Лева зможуть багато досягти. Це найкращий період для того, щоб творити і творити.

Успіху досягають громадські діячі, артисти, бізнесмени, діяльність яких пов’язана з індустрією краси і розваг.

Особливо сприятливі умови для діяльності у представників вогненних знаків – Лева, Овна, Стрільця. Але не варто все сприймати як даність, використовуйте кожен шанс, уникайте лінощів. Уникайте ігор, не вплутуйтеся в авантюри.

Також, хороший період для Близнюків і Терезів. Але працювати доводиться багато, в порівнянні з представниками знаків вогню, яких удача сама наздоганяє. Якщо Близнюки і Терези готові невпинно працювати в період руху Марса по знаку Лева, то зможуть досягти цілей.

Водолії в цей час часто в стані вибору. Згадайте події 2 – річної давності – минуле проходження Марса по Леву. Те, що відбувалося в липні-серпні 2019, може нагадати про себе. Якщо тоді зробили помилки, зараз можете їх виправити або, принаймні, не повторити їх знову. Так що, Водолії, тримайтеся.

Нейтральний період для Раків, Дів, Козерогів і Риб. Представники цих знаків Зодіаку зможуть розслабитися, відпочити, зайнятися тим, що їм подобатися.

Напружений час для Тельців і Скорпіонів – будьте уважні, можливі провокації, порушення Ваших особистих кордонів, вторгнення на вашу територію. Ви зможете отримати винагороду, якщо не зійдете з дистанції при першій же перешкоді. Конфлікти можуть виникнути при спілкуванні з чоловіками-приятелями або колегами.

З 27 червня по 22 липня – в цілому, сприятливий період, коли бажання і дії збігаються. Венера наближається до Марса, з’єднання буде 13 липня, але відчуватися буде значно довше – до 22 липня. Протягом цього періоду жіночі та чоловічі енергії будуть перебувати в рівновазі. Це відмінний час для того, щоб переглянути весь свій досвід в любові, взяти все найцінніше, зрозуміти ситуації з іншої точки зору.

Люди зараз менше будуть схильні до змін, більше – до стабільності і порядку. Венера відповідає за жіночність і Марс – за мужність. Зустріч цих двох планет приносить нам незвичайну енергію. Венера – це бажання, Марс – це дія, поки обидві планети рухаються по знаку Лева, з’являється можливість діяти відповідно до своїх бажань і прагнень.

Це відмінний час для романтики, любові, шлюбу. В особистих справах, любовні почуття виходить на перший план, буде головним аргументом початку стосунків або гармонізації вже наявних. Самотні люди, з високою часткою ймовірності, зустрінуть свого романтичного партнера. Якщо у відносинах є місце дружбі, спільним проектам, творчості, спільним інтересам, то вони проіснують довго і можливо, будуть офіційно оформлені.

З 29 червня по 5 липня – напружені дні, Марс в опозиції з ретро Сатурном 1 липня, а 4 липня – в квадратурі з Ураном.

Поспішні і непередбачувані дії в період з 29 червня по 5 липня, приведуть до збитків, втрат або травм. Робота техніки та обладнання, також буде непередбачуваною.

Після 5 липня і до кінця місяця, сприятливий період, активність знову йде вгору. Люди стають більш ініціативними, прагнуть показати себе в дії. Головне, не наробіть дурниць в кінці червня – початку липня. Для того щоб ефективно використовувати транзит Марса по знаку Лева, потрібно відкинути сумніви і діяти, відповідно до умов теперішнього моменту, тобто бути тут і зараз.

Принцип задоволення має першорядне значення в період активних енергій Лева, і на це люди не шкодують грошей. Однак, після того, як Марс і Венера перейдуть в знак Діви, багато хто буде шкодувати про нерозумно витрачені ресурси.

Період з 11 червня по 29 липня не підходить для кардинальних змін, нове і незвичайне, що виходить за рамки реального фізичного світу, сприймається насилу і небажано. В цей час посилюється ентузіазм, хочеться перебувати в центрі і радувати всіх інших, заряджати життєлюбством. Володіють психічною силою і енергією, здатні впливати на інших людей, формувати громадську думку. Велике значення в цей час має авторитет і сила, те, що явно видно всім, а не приховані, непроявлені процеси.

Знак зодіаку Лев – фіксований. Марс у Леві наділяє всіх здатністю концентрувати увагу на чомусь одному і досягати мети, не розпорошуючись на дрібниці.