fbpx
Гороскоп

Марс у протистоянні з Ураном 17 листопада: яким знакам Зодіаку пощастить найбільше

Марс та Уран сьогодні опиняться по різні боки від Землі. Цей аспект називається протистоянням чи опозицією. Він позитивний, але для деяких знаків сприятливий подвійно.

Це сприятливий час для нових починань та сміливих рішень. Будьте впевнені у своїх діях і не шкодуйте про вчинене.

Овен

Овни сьогодні будуть на гребені хвилі. Їхні успіхи в коханні, у справах і на роботі будуть найбільшими. Звісно, ​​для цього доведеться діяти. Фізичні та інтелектуальні можливості цих людей зростуть багаторазово. І витривалість Овнів теж змусить ворогів і недоброзичливців їм заздрити.

Людям даного знаку ці дві планети допоможуть зробити своє життя кращим. Також день сприятливий для здійснення дорогих покупок. Планети допоможуть Овнам усунути перепони у кар’єрі та в плані особистісного зростання.

Скорпіон

Скорпіони отримають від Марса і Урана найбільше позитивної енергії, тому що Уран є для цих людей головним астрологічним покровителем, а сила Марса в цьому напрямку лише трохи поступається Урану. Це найкращий день не лише на тижні, а й загалом місяці.

Скорпіони отримають найпотужніший сплеск творчої енергії. Також ці люди стануть набагато привабливішими і харизматичнішими. Цей день ідеально підійде для ділових та особистих поїздок, зміни обстановки, побачень, порятунку від непотрібних речей.

Козеріг

Козероги, як і Скорпіони, отримають від цих двох планет найбільше творчої енергії. Відмінність у цьому, що покровитель Козерогів — Марс. Протистояння планет допоможе розкрити представникам цього знаку свої таланти та здібності. Сьогодні Козероги зможуть втілити в життя багато своїх бажань і досягти своїх цілей. Актуальний аспект допоможе у виконанні бажань та сприятиме суттєвому загостренню інтуїції.

Водолій

Опозиція Марса та Урану покращить душевне та фізичне самопочуття Водоліїв. Ці люди відчують сильний приплив енергії. Створювальна сила цих планет допоможе їм усунення перешкод у будь-яких життєвих сферах. У житті Водоліїв цього дня можуть статися раптові та кардинальні зміни. Усім, хто сьогодні не працює, вдасться як слід відпочити та відновити сили.

You cannot copy content of this page