“Маша розлучилася півроку тому і одразу вийшла на полювання”: тільки жінка чомусь не вважає за сором бігати за чоловіком

Квіти не бігають за садівником

Маша розлучилася півроку тому і намагалася скоріше заповнити вакуум, що утворився. Довести щось колишньому, собі, подругам. Тому вхопилася за першого кандидата, який опинився поблизу. Чоловік в кінотеатрі надривно кашляв, і вона дбайливо простягнула льодяник. Той виявився неодруженим, і дівчина вийшла на полювання.

Стала телефонувати, запрошувати на шарлотку і постити на його сторінці хом’ячків. Писати білі вірші. Пропонувати пересадити кактус і вигуляти добермана. Зв’язала шкарпетки з посіпакамі. Цікавилася на якому ринку купує овочі і привозила екологічно чисту моркву, вирощену на дачі. Забезпечувала журавлиною і перцевим пластирем, коли хворів. Робила масаж, коли відновлювався. Готувала нежирну рибу, квасолю і гриби. Моталася на станцію метро Лісова за кедровими горішками, а потім отримала повідомлення, чисто ляпас:

– Це абзац. Ти зaдyшила мене своєю любов’ю.

Квіти терпляче чекають садівника на клумбі. Той стає на одне коліно, спритно готує грунт і перекидає кілька лійок води. Потім переходить до кущів самшиту, а троянди залишаються насолоджуватися життям, фліртуючи з сонцем, бджолами, косим дощем і навіть не думають дзвонити і напрошуватися на ніч.
Яйцeклiтинa відсвічує синім, сигналячи про свою готовність. Тисячі перевірених пyгoлoвкiв летять до неї на зустріч, бадьоро виляючи хвостами. Вона, не зрушуючи ні на нанометр, робить свій вибір.

Сaмець скорпіона хвилин двадцять танцює навколо сaмки перед спaрювaнням. Сaмець риби фугу довго і наполегливо будує двометровий замок з піску, прикрашає його коралами і тільки потім починає свої ігри. Морські коники зустрічаються щоранку для обов’язкового вальсу, а павуки-пізауріди підносять подарунки, упаковані в павутину.

І тільки жінки чомусь не вважають за сором йти напролом. Бігти попереду «паровоза». Красти ініціативу, компліменти, відповідальність. В результаті сильної стaті не залишається ні місця, ні часу для подвигів і можливостей закохатися. Для розгадування наших таємниць і розробки планів по впровадженню.

Чоловік – не видобуток і не трофей, а жінка – не воїн. Вона активна внутрішньо, тому для леді характерна прихована ініціатива. Чоловік активний зовні і затверджується за рахунок подолання труднощів. Йому завжди цікава дама, що вислизає, а якщо та розчиняється, «генералить» його квартиру, носить в хімчистку светри, їздить до бабусі на збір винограду і виконує доручення, немов кур’єр – градус його інтересу стрімко наближається до нульової позначки.

Читайте також: Прикра причина багатьох розлучень: чоловіки йдуть, повірте, не через заросші зони бiкіні

Квіти не займаються справами садівника. Не ведуть його бізнес, не запрошують в кіно, не пишуть замість нього дисертацію і не залагоджують банківські справи. Яйцeклiтини не бігають за cпepмaтoзoїдaми. Персики не стрибають за сонцем, і море не ганяється за берегом. Все в цьому світі підпорядковується певним законам, і не нам їх змінювати.

Автор – Ірина Говоруха