fbpx

Масляна-2018: що обов’язково має зробити кожна жінка в перший день свята

Масляний тиждень багато з нас чекають з великим нетерпінням. Адже можна не тільки веселитися, але і їсти від душі, насолоджуючись кожним шматочком млинця.

А чи знаєте ви, що в перший день Масляної – 12 лютого – жінкам треба обов’язково зробити кілька речей? Які саме – ми вам і розповімо.

Генеральне прибирання в будинку. Так-так, у понеділок слід гарненько прибратися, щоб запрошувати гостей на млинці в чистий будинок.

Також бажано розібрати старі речі і позбутися від тих, які ви не носите. Існує дуже хороша традиція, яка дійшла до нас від предків, – віднести ці речі в храм або дитячий будинок.

Звичайно, рвані і дуже поношені речі бажано спалити. Вважається, що це допоможе позбутися від бід і хвоpoб в будинку. Особливо дієвий pитyал в тому випадку, якщо в будинку є хвoра людина.

Шити, вишивати і прати в перший день не тільки можна, а й треба. Чим більше встигне зробити жінка в цей день, тим більше часу залишиться на відпочинок і гуляння у вихідні дні.

У перший і останній день Масляної треба неодмінно пекти млинці. І зробити це варто навіть в тому випадку, якщо ви працюєте. Тому що млинці на столі – це до удачі в будинку!

До млинців треба обов’язково подавати смачні «доповнення»: сметану, сир, варення, ікру, рибу і т.д. Звичайно, ні в якому разі не можна ставити на стіл м’ясо і м’ясні вироби. Адже Масляний тиждень – це дні підготовки до Великого посту.

Читайте також: Масляна 2018: що потрібно зробити в кожен день тижня аби залучити добробут на весь рік

Млинці треба подати до столу і обов’язково посадити всіх членів сім’ї за загальну трапезу. По-перше, це буде об’єднувати сім’ю. По-друге, наші предки вірили, що якщо в перший день Масляної всs зберуться за одним столом, то протягом року з усіма домочадцями все буде добре.

Їсти млинці повинні всі! І навіть ті, хто давно і посилено «сидить на дієті». Перший млинець, з’їдений в перший день Масляної, до здоров’я!

Джерело.

You cannot copy content of this page