fbpx

Масштабні зміни. Точний для всіх гороскоп на 13 грудня: Леви, удача на вашому боці, але “запари” на роботі та з друзями не обійдуть стороною, у Риб переворот у білу смугу багатьох життєвих сфер

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Настає гарний час для професійної діяльності. Але в якийсь момент потрібно вирішити зміни, можливо, знадобиться переглянути основні джерела доходу. Подумайте про зміну місця роботи або роду занять. Намагайтеся не розповідати про свої плани на кожному кроці, але й не намагайтеся приховати від оточуючих той факт, що ви заслуговуєте на краще.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Обставини додадуть зайвий оптимізм і можуть спровокувати деякі безрозсудні дії. Будьте обережні: незважаючи на вдалу ситуацію, є ризик потрапити у приховану пастку. Не варто планувати зустрічі з начальством чи юридичні розгляди.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Буде бажання змінити звичний ритм життя, зробити щось, не властиве вашому характеру. Не варто приглушувати внутрішній імпульс, але ніколи не упускайте з уваги можливі проблеми і ретельно підготуйтеся до майбутнього. Можливо отримати цікаву пропозицію щодо зміни роду діяльності.

РАК (23.06 – 23.07)

Все, що пов’язане зі сферою інновації, новими технологіями матиме успіх. Звичайно, не чекайте, що завдання вирішаться самі собою. Прийдеться витратити час на освоєння нового обладнання або вивчити сучасне програмне забезпечення. Можливо, що ви піддаєтеся перевіркам і дрібним причіпкам з боку консервативно налаштованих колег та керівництва.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Хороший день для комерції, змін у професійній діяльності, пошуку шляхів, якими ви зможете краще виразити себе. Сьогодні добре вирішувати юридичні питання. Життя не стоїть на місці, і представникам знаку потрібні емоційні зміни. Звичайно, це спричинить деякі стресові ситуації, але це ціна за нові можливості. Удача на вашому боці, але “запари” на роботі та з друзями не обійдуть стороною

ДІВА (24.08 – 23.09)

Виявляйте обережність при спілкуванні з людьми, різкі висловлювання здатні образити людину та призвести до непередбачуваних наслідків. Ви можете зіткнутися з впертим опонентом, принципи якого кардинально відрізняються від ваших. Конкуренти можуть діяти, не дотримуючись жодних правил, що може позначитися на справах негативно.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Перед тим, як діяти, переконайтеся, що ви йдете безпечним шляхом. Цей час не підходить для легких кроків. Під загрозою можуть опинитися довгострокові проекти, бізнес. Єдиний порятунок – ваша особиста чарівність, впевненість та здатність до аргументації.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Бажання спробувати щось нове, схильність до самовираження допоможуть знайти цікаві ідеї. Особливо вдало виявляти ініціативу у сферах спорту, технічного та програмного забезпечення. Бізнесмени теж можуть досягти успіху, якщо не упиратимуться у відстоюванні своєї точки зору. Уникайте необдуманих операцій із нерухомістю.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Дрібні неприємності спричинять ваші негативні емоції. Ви можете зіткнутися з наслідками поганого ремонту, несправністю обладнання. Не слід виключати людський фактор, зменшити його вплив буде вашою основною турботою. Певні питання можуть бути у спілкуванні з партнерами.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Спільність і бажання повеселитися залучить до нової пригоди, організованої одним із друзів. Ви можете захотіти екстремальних розваг. І хоча день підходить для подібних дій, все ж таки не слід діяти без оглядки, не ризикуйте даремно. У професійній сфері особливо вдалими будуть творчі напрямки, різноманітні експерименти.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Везіння супроводжує тих, хто має відношення до творчої діяльності. Завітайте до заходів, де будуть однодумці: ви отримаєте від них підтримку та зарядитеся новими ідеями. Може виникнути ситуація, коли доведеться терміново збиратися в дорогу. Будьте обережні, велика ймовірність неприємностей.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Ті, хто має власну справу, можуть розраховувати на успіх. Особливо пощастить тим, чия діяльність пов’язана із інформаційними системами, маркетингом, виробництвом точного обладнання. Також можна запускати нові проекти, пов’язані із цими напрямками. Переворот у білу смугу багатьох життєвих сфер

You cannot copy content of this page