Меланія Трамп затьмарила учасниць саміту у вишуканій сукні за 7,5 тисяч (фото)

Семиденний європейський тур американського президента Дональда Трампа з дружиною запам’ятається світовій громадськості не тільки результатами важливих зустрічей з главами держав.

Один з пунктів, який незмінно був на олівці у журналістів, — це вбрання Меланії Трамп. Сукні і взуття, які обирала перша леді США для різних виходів, ще довго будуть обговорювати в Мережі.

Один з нарядів пані Трамп був настільки красивий і дорогий, що загрожував повністю переключити на себе увагу учасників саміту НАТО. Це була прозора мереживна сукня від Elie Saab, доповнена лодочками карамельного кольору від Louboutins, природно, з червоними підошвами. Вартість сукні – $7 500. Її перша леді США одягла на обід з нагоди зустрічі учасників саміту.

Читайте також: Меланія Трамп вигуляла супертрендові туфлі-човники, але тепер всі обговорюють її недоглянуті ноги (фото)

І справила фурор, затьмаривши всіх інших жінок-учасниць.

Були й інші цікаві моменти під час візиту подружжя Трамп в європейські країни. Вибираючи одяг для виходу, Меланія Трамп віддає перевагу місцевим дизайнерам. Це як жест поваги приймаючій стороні від колишньої моделі, яка знає толк в брендах.

Бельгія не стала винятком – на одну із зустрічей перша леді одягла сукню в морській тематиці від Raf Simons, а доповнила її білими туфлями від Louboutins. Всього за два дні перебування в Брюсселі Меланія Трамп змінила чотири пари відомого взуттєвого бренду.

Джерело.