Мені заздрили всі подруги. І лиш потім я зрозуміла, що полюбила егоїста

З самого початку все було прекрасно! Настільки прекрасно, що, здавалося, стільки щастя не буває. І він був таким ніжним, пристрасним, намагався у всьому догодити. Красива була любов, а я – найщасливіша.

Це тільки потім я зрозуміла, що, незважаючи на  пристрасть, яка, звичайно ж, була, йому подобалося самому те, як він себе веде, як він виглядає в цій любові, тобто, щоб все було красиво. Він упивався тим, що його любов – така, як пишуть в книжках, нехай навіть злегка театральна і картинна. Але це розуміння прийшло з часом, а тоді було просто засліплення, тому що я і уявити не могла, що так буває!

Мені заздрили всі подруги, а він не приховував своїх почуттів. Навпаки, в присутності сторонніх ще з більшою охотою здійснював, як він говорив, «подвиги на честь прекрасної дами». Правда, іноді його мати, дивлячись на нас, з сумнівом хитала головою, немов не впізнавала свого єдиного і гаряче любимого сина. Але що означав її задумливий погляд, я зрозуміла пізніше

Після весілля поступово  ставало по-іншому. У всьому буквально, у всіх справах, ситуаціях спочатку був він, а потім вже всі інші, якщо до них взагалі справа доходила. З’явилося таке відчуття, що з усіх займенників він пам’ятав тільки «Я», причому, з великої літери.

Читайте також: Я – теща. І, смію вас запевнити, відмінна теща

Коли ми починали розмовляти, це було, немов розмова з глухим: поглинений власними думками він просто мене не чув, а вже якщо починав говорити, то настільки захоплювався своєю мовою, що розмова перетворювався в нескінченний монолог. При цьому він вимагав з мого боку неухильної уваги і сердився, якщо йому здавалося, що я відволіклася або недостатньо уважно слухаю.

Він любив розповідати про всі свої справи, проблеми в деталях, особливо підкреслюючи свої переваги. Але за його словами всі інші завжди або дypні, або нездари, або взагалі невідомо хто. А якщо я раптом когось починала захищати, то обуренню не було меж.

Його мати в розмові зі мною  заспокоювала, казала, що всі чоловіки – егоїсти, що не потрібно звертати на це увагу і все таке. Зате, коли застудився він, то ліг у ліжко з температурою 37, і таке почалося, немов йому три дні жити залишилося! І вночі мене будив, і вдень спокою не було, а коли я заснула від втоми, він влаштував скандал, що мені наплювати на нього і його здоров’я.

А тепер сталося ось що … Перед Новим роком я була у лікаря, і він підтвердив, що я вaгітна. Я була така щаслива, поспішала порадувати чоловіка, адже ми цілком можемо собі дозволити дитину – обидва влаштовані, є достаток, квартира, батьки нам завжди допомогти готові. Але що тут почалося – не розкажеш!

Гірше цього Нового року у мене ще не було в житті. Спочатку чоловік умовляв позбутись дитяти, розповідав, як ми добре живемо, що нам не потрібні ніякі пелюшки-сорочечки і крикливі немовлята. А коли я сказала, що дуже хочу дитину, став кричати, обзивати мене егоїсткою і говорити, що я думаю тільки про себе, і мені плювати на його плани і кар’єру і все таке. А потім сказав, що мені потрібно вибирати: або він, або дитина. І пішов до своєї мами. Вона приходила, просила пробачити сина, розповідала, як він мене любить, але що він взагалі такий – весь в свого батька. Той теж був самолюбний і вразливий, але відходить. І ще говорила, що все налагодиться.

А я все думаю – що налагодиться? Він погодиться, щоб я залишила дитину? Так я вже не знаю, чи хочу від нього дитину – раптом він теж буде таким егоїстом! Але мені чомусь стало страшно думати, що я з цим чоловіком повинна буду все життя прожити.

Моя мати не втручаєтся – тут будь-яка порада буде наполовину поганою, а жити мені. Ось і ламаю голову, що робити. І ще, що ж я раніше не розгледіла, що полюбила такого егоїста ?! Ната Ш.

Джерело