Меркурій 8 січня переходить в Знак Водолія, що позитивно вплине на удачу більшості людей в фінансовій сфері. Ось хто розбагатіє на початку 2021 року

Час сприятливого положення Меркурія здебільшого збігається з часом, коли на небі не буде жодної ретроградної планети. Це означає, що початок року готує нам дуже багато приємних речей. Енергетика нічних світил буде просто чудовою, а почнеться все з переходу Меркурія в Знак Водолія.

Сама ця планета є, мабуть, головним джерелом фінансових потоків. Меркурій – це нічне світило, яке регулює грошову удачу людей, а також відає інформаційними потоками.

Коли Меркурій входить в сузір’я Водолія, починається час великих фінансових змін. Комусь вони можуть принести багато удачі, а комусь – чимало проблем. Триватиме час змін з 8 січня до 15 березня.

Хто розбагатіє на початку 2021 року

В першу чергу, це ті, чия робоча діяльність пов’язана з високими технологіями, електронікою, наукою. Великий успіх чекає на людей, які розробляють щось нове, – програмістів, дизайнерів. Це час великого сплеску творчої енергії.

Друга група людей, які будуть на коні, – ті, хто багато подорожує. Поки Меркурій у Водолії, не можна сидіти на місці. Потрібно діяти, постійно рухатися. Якщо ви працюєте вдома, постарайтеся частіше виходити на вулицю, міняти обстановку, займатися спортом. Це дуже важливо для фінансових успіхів не тільки в січні, лютому і першій половині березня, а й решту 9 місяців.

Не потрібно боятися ставити питання, поки Меркурій в такому положенні. Намагайтеся розібратися з усім, що відбувається навколо. Це буде ідеальний час для адаптації до нових умов. Можна міняти роботу, відкривати новий бізнес.

Велику удачу в роботі і сфері грошей можуть знайти люди, які будуть вивчати щось нове. Тут і стануть в нагоді правильні питання. Наприклад: «як я можу підвищити дохід?», «Як я можу підвищити продуктивність?», «Чому новому я можу навчитися у цієї людини?» .

Астрологи також виділяють кілька Знаків Зодіаку, яким пощастить більше, ніж іншим. Йдеться про Знаки, для яких Меркурій є головним покровителем: Близнюки, Діва, Водолій. Ці люди стануть більш уважними, їх пам’ять покращиться, а інтуїція загостриться.

Стрільці і Риби отримають багато удачі і позитивної енергії Меркурія, але на них ця планета має найслабший вплив. Проте навіть їм вдасться розбагатіти, якщо вони будуть вірити в себе і збережуть продуктивність.

Фото ілюстративне спеціально для Особлива