fbpx

Меркурій припиняє свій ретроградний рух і переходить у знак Водолія: кому пощастить найбільше в цей період і буквально Фортуна понесе на руках

Близнюки

Близнюкам Меркурій у лютому допоможе у створенні нових зв’язків, налагодженні ділових контактів. Планета не просто підвищить потребу Близнюків у спілкуванні, а й надасть цим людям нові можливості для навчання. Меркурій суттєво зміцнить їхню пам’ять, допоможе отримати новий досвід у поїздках, а також просто підніме настрій. У фінансовій сфері життя удача чекає на представників даного Знаку в другій половині лютого.

Діва

Діви, мабуть, отримають найбільшу позитивну енергію Меркурія. Цих людей можна назвати найщасливішими у лютому. Їм усе вдаватиметься у сфері роботи, і їм вдасться позбутися проблем зі здоров’ям.

В особистому житті теж настане лад і гармонія. Планета підвищить працьовитість Дів, але вимагатиме від них максимальної порядності. Особливу увагу варто приділити новим справам. Можна переходити від стадії спостереження до активних дій.

Терези

Терезів чекає великий успіх у любові і шлюбі. Енергетика цих людей загалом стане стійкішою до будь-яких негативних впливів ззовні. У Терезів з’явиться бажання дбати про свою зовнішність і настрої. У лютому можна буде проявляти помірний егоїзм, бо настав час не віддавати, а отримувати. Корисними будуть зізнання у коханні, спілкування та поїздки.

Водолій

Водолії стануть одними з найбільш щасливих людей, тому що Меркурій перейде в їхній знак Зодіаку. На початку місяця вони зможуть набути впевненості і стати більш харизматичними, а в другій половині лютого їм частіше усміхатиметься успіх у нових починаннях. Астрологи відзначають, що наприкінці зими представникам знаку можна шукати нову роботу, відкривати свій бізнес та розробляти нові концепції, просувати свої ідеї.

You cannot copy content of this page