Меркурій у Діві з 11 по 30 серпня: хто розбагатіє в цей період

11 серпня Меркурій перейде в знак Діви, в якому він відчуває себе найбільш вільним і сильним. Астрологи зазначають, що це буде сприятливим часом для роботи і фінансової активності.

Енергетика Меркурія дуже позитивно впливає відразу на кілька сфер життя. Ця планета відає фінансовими й інформаційними потоками, а також допомагає людям бути продуктивнішими і уважнішими. Намагайтеся присвячувати якомога більше часу роботі і справам з 11 по 30 серпня.

Близнюки

Близнюки в період перебування Меркурія в Діві виявляться на самій вершині успіху, причому не тільки в справах і роботі, але і в любові. Меркурій любить спілкування, але йому все одно, яке воно – ділове або приватне. Ця планета допоможе Близнюкам стати самими собою – харизматичними і привабливими.

Також Меркурій допоможе Близнюкам в ділових і особистих поїздках. Ця планета благоволить тим, хто подорожує, вирушає у відрядження, проводить багато часу в дорозі. Астрологи також радять Близнюкам більше часу присвячувати домашнім справам. Чистота в домі значно підвищить швидкість прийняття рішень, поліпшить загальний тонус і енергетику. Це допоможе Близнюкам краще і якісніше виконувати роботу. Ці люди розбагатіють.

Діва

У Діві Меркурій завжди найсильніший. Людям такого Знака дуже пощастить, так як їх головний покровитель буде перебувати в дуже сприятливому положенні. Це означає, що можна сміливо відкривати сезон покупок. Перше, що необхідно зробити Дівам, – це скласти список того, що потрібно купити, а далі повинна послідувати фаза збору інформації. Астрологи рекомендують спочатку проаналізувати ринок і з’ясувати, де можна купити дорогі речі дешевше, щоб при цьому не знижувалася якість.

Найкращий час для роботи і будь-яких справ, пов’язаних з фінансами, почнеться приблизно через 3-5 днів після переходу планети в Знак Діви. Представникам даного Знака стане простіше заводити ділові знайомства, тому що енергетика Меркурія через кілька днів після переходу вляжеться. Кінець літа Дівам варто провести в максимальній діловій активності, щоб розбагатіти.

Водолій

У Водоліїв починається період, що ідеально підходить для навчання. Меркурій – планета не тільки грошей, а й спілкування, тому з 11 числа астрологи радять Водоліям сфокусуватися на вивченні іноземних мов. Тим, для кого це абсолютно не актуальне, можна спробувати придбати нові професійні навички. Справа в тому, що Меркурій в ідеальному положенні, а це значить, що пам’ять і уважність Водоліїв значно виростуть.

Раз ці люди стануть більш уважними, їм можна буде займатися складною роботою. Великий успіх чекає всіх Водоліїв, які зайняті в сфері науки або проходять навчання. Також їм пощастить дізнатися щось нове про себе. Меркурій допоможе представникам даного Знака розкрити в собі нові таланти. Це допоможе знайти нові джерела доходу.