fbpx
Гороскоп

Меркурій у Водолії з 2 січня 2022 року: яким знакам Зодіаку вдасться змінити життя на краще

Транзити планет – одні з найважливіших астрологічних подій. Меркурій сьогодні здійснить перехід у знак Водолія, і це дасть нам сил для того, щоб змінити життя на краще.

Цей день входить до числа найсприятливіших у січні 2022 року. Також він є першим днем ​​сили 2022 року. Сьогодні починається позитивний та продуктивний період у справах, коханні та роботі, оскільки Меркурій у Водолії розкриває свій потенціал майже повністю.

Близнюки

Близнюкам вдасться змінити своє життя у любовній сфері. По-перше, представники цього Знаку зможуть знайти другу половинку. Вони і без того харизматичні, але планета зробить їхню чарівність у рази сильнішою. Сьогодні починається чудовий час для знайомств, побачень та романтики. Також 2 січня є відмінним днем ​​для спілкування з родичами та вже наявною другою половинкою. Близькі люди сьогодні і наступні пару тижнів приносити Близнюкам тільки творчі емоції.

Діва

Дів чекають зміни у фінансовій та діловій сферах. На початку року вони зможуть правильно вкласти кошти, що принесе їм чималий прибуток у майбутньому. Це дуже сприятливий час для відкриття бізнесу, зміни роботи, пошук нових джерел доходу. Наполеглива праця допоможе Дівам домогтися підвищення по службі, а також отримати збільшення до зарплати, причому дуже істотну. З переходом Меркурія в новий Знак Діви отримають потужну припливу енергії, натхнення, творчої сили.

Скорпіон

Скорпіони зможуть змінити своє ставлення до життя, завдяки чому зміниться навколишня реальність. Меркурій допоможе позбавитися страхів, вирішити проблеми з невпевненістю. Також дана планета вкаже Скорпіонам на правду і на брехню, на найважливіші та другорядні речі у житті. Люди даного Знаку зможуть правильно розставити пріоритети та розпочати 2022 рік максимально сприятливо для себе та своїх близьких. Головне у першій половині січня — навчитися відрізняти добрих людей від поганих. У цьому їм допоможе інтуїція, посилена Меркурієм.

Стрілець

Стрільцям варто направити вектор своїх думок та дій на придбання нових навичок та знань. На початку року дуже добре та без особливих проблем пройде адаптація до нових умов. Можна займатися навчанням, зміною роботи. Астрологи рекомендують записуватися на курси підвищення майстерності, вивчення іноземних мов. Стрільці схоплюватимуть все буквально на льоту. Не змінить їхнє життя моментально, але сприятиме якнайшвидшим змін у майбутньому.

You cannot copy content of this page