fbpx

Меркурій в Рибах з 15 березня по 3 квітня: головні небезпеки і застереження для кожного зі знаків Зодіаку

Меркурій 15 березня здійснює перехід зі знака Водолія в знак Риб. Через цей перехід планета втратить більшу частину своєї позитивної енергії, тому у кожного Знака з’являться деякі труднощі і проблеми в житті.

Меркурій пробуде в Рибах недовго, тому він встигне послати людям трохи проблем і потім знову стане сприятливим. Енергетика планети буде негативною до 3 квітня включно. 4 числа відбудеться перехід в сузір’я Овна.

Овен

Дні з 15 березня по 3 квітня для Овнів будуть дуже непростими. Вони можуть повністю втратити мотивацію, стати млявими і ледачими. Щоб цього не сталося, потрібно складати для себе список цілей на день, на тиждень, а краще на весь прийдешній період.

Телець

У Тельців у житті мало що зміниться через такий перехід Меркурія, але одна зміна буде дуже важливою. Ослаблення інформаційних потоків позбавить Тельців можливості поглинати нові знання. Їх пам’ять погіршиться, а бажання дізнаватися щось корисне тимчасово зникне.

Близнюки

Близнюки можуть відчути невластиві їм прагнення до усамітнення і проблеми з комунікацією. У ці два тижні астрологи радять фокусуватися більше на справах і роботі. Любов і флірт поки почекають.

Рак

Раків чекає сплеск потреби в спілкуванні. Людям цього Знака варто побоюватися зрад зі свого боку. Може з’явитися спокуса знайти заміну другій половинці, пожертвувати дружбою заради успіху або грошей. Не варто навіть думати про це.

Лев

Левів очікує сплеск емоцій. Під впливом негативного Меркурія люди цього Знака можуть наробити купу помилок в бізнесі. Астрологи не рекомендують відправлятися в далеку дорогу, довгий час проводити за кермом. Концентрація уваги впаде – можна випадково порушити правила, перевищити швидкість.

Діва

Дівам ні в якому разі з 15 березня по 3 квітня не можна втрачати самокритичності, властивої їх Знаку. Навколишні люди можуть нахвалювати Дів, причому навіть абсолютно щиро, але якщо представники цього Знака почнуть думати, що вони ідеальні, все тут же піде крахом.

Терези

У Терезів може з’явитися схильність до стереотипного мислення. Потрібно будь-якими способами уникати спілкування з тими, хто надмірно консервативний в своїх поглядах на гроші і любов. Терезам не можна в період перебування Меркурія в Рибах звертати увагу на думку оточуючих. Потрібно думати своєю головою.

Скорпіон

Скорпіонам буде вкрай непросто відрізняти погане від хорошого, правильне від неправильного. Меркурій не забере у цих людей головне – їх найпотужнішу інтуїцію. Саме тому їм варто сподіватися на внутрішній голос. У важких ситуаціях він їх не підведе.

Стрілець

Зазвичай Стрільцям не властиво прагнення до ідеалізму і перфекціонізму, але з 15 березня все може змінитися. Астрологи радять не намагатися бути кращими в усьому. У спробах обігнати конкурентів Стрільці можуть витратити багато сил і енергії, необхідних для важливих справ.

Козеріг

У Козерогів в житті почнуть відбуватися стрімкі події. Вони можуть відрізнятися непередбачуваністю. Ще варто звертати увагу не на те, що говорять люди, а на те, як вони це роблять. Потрібно побоюватися чуток, пліток і словесних перепалок. Для цього варто перестати щось комусь доводити.

Водолій

Ці два з невеликим тижні пройдуть для Водоліїв в дуже неприємному ключі. Можливо, що зірвуться якісь справи, доведеться змінити плани. Можливі розчарування в людях, причому в найближчих. Щоб цього не відбувалося, не варто приймати бажане за дійсне.

Риби

У Риб сильно ослабне інтуїція і з’являться проблеми на роботі, особливо у тих, хто зайнятий у творчій сфері. Також можливі спалахи ностальгії, загострення страхів і комплексів. З іншого боку, цей період може стати відправною точкою в нове світле майбутнє. Не можна втрачати віру в себе і здоровий оптимізм.

You cannot copy content of this page