Меркурій в з’єднанні з Сатурном і Юпітером: про що важливо пам’ятати в найнебезпечніші дні січня – 10 і 11 числа

10 і 11 число можна назвати одними з найнебезпечніших днів січня. Всьому виною з’єднання Меркурія з двома найбільшими планетами Сонячної Системи – Юпітером і Сатурном.

Нещодавно відбулося з’єднання Сатурна і Юпітера, що стало найважливішою астрологічною подією минулого 2020 року. Його вплив простягається далеко в майбутнє – на тижні, місяці і навіть роки. Меркурій внесе свою лепту 10 і 11 числа, по черзі з’єднавшись спочатку з Сатурном, а потім з Юпітером.

Що нас чекає 10 і 11 січня

Астрологи відзначають, що Сатурн і Юпітер, будучи в з’єднанні, рухаються зараз по нічному небу практично синхронно і дуже близько один до одного. Це дуже рідкісне явище, яке людство зможе побачити в наступного разу лише через кілька поколінь.

Самі по собі Сатурн і Юпітер вкрай несприятливо впливають на людство і кожну людину зокрема, але 10 і 11 числа до них приєднається Меркурій, розташувавшись з ними по один бік від Сонця.

10 і 11 січня відбудеться різкий сплеск негативної енергії. З’єднання потужного і швидкого Меркурія і двох найважчих планет внесе смуту в усі сфери життя людей. Буде дуже складно приймати важливі рішення.

Астрологи вважають, що найбільше постраждає сфера грошей і роботи, так як саме ними керує Меркурій. У ці два дні не варто здійснювати дорогих покупок. Варто користуватися фінансовими оберегами, щоб уберегти себе від раптових витрат і проблем.

Дуже небезпечними стануть поїздки. Експерти рекомендують не вирушати в далеку дорогу. Це може спричинити проблеми. Якщо все-таки доведеться кудись поїхати, потрібно буде ретельно перевіряти документи і збиратися в дорогу дуже уважно.

У ці два дні у людей буде мало сил і багато конфліктів, як внутрішніх, так і зовнішніх. У багатьох з нас з’явиться схильність до жадібності. Дуже важливо уникати спілкування з людьми, які часто брешуть, розпускають чутки і плітки.

Очікуються труднощі в юридичних справах. Також людям складніше буде знаходити спільну мову. Можуть прокинутися старі комплекси і образи. Це дні, в які краще не говорити оточуючим неприємних речей. Це може поставити хрест на дружбі і любові, назавжди розвести близьких людей по різних берегах. Наслідки необдуманих вчинків можуть бути незворотними.

Як обійти стороною перешкоди 10 і 11 січня

Перше, що слід зробити, – як слід відпочити 10 числа. Вдало, що 10 січня випадає на неділю, і перший з двох небезпечних днів можна провести вдома.

10 січня місячна енергетика врятує нас від багатьох проблем. 11 січня ситуація буде куди гірше. Цього понеділка потрібно буде чітко слідувати наміченим шляхом. Ні в якому разі не можна починати нових справ і різко міняти плани. Це може призвести до великих проблем.

Головна порада на 10 і 11 число – потрібно знати у всьому міру. Все повинно залишатися в гармонії. Не можна порушувати прийняті правила, перевтомлюватися і примушувати близьких людей до чогось.

Фото ілюстративне спеціально для Особлива