Мій керівник – стpaшна, як aтoмна вiйнa, ще й дoмaгaється

Андрій влаштувався на нову роботу і був усім задоволений, поки стурбована начальниця не почала проявляти до нього цікавість.

Андрюша взагалі думав, що це тільки з дівчатами трапляється, а хлопцям простіше – прийшов, працюй, а якщо начальниця стане очками стріляти, то це навіть чоловікові на руку. І прибавку випросити можна, і розважитися заодно. Про це Андрій і мріяв, та ось тільки обламався швидко. Платять йому на новій роботі добре, в порівнянні з минулою, навіть дуже добре.

Поміняв гардероб повністю, машину, відкладати почав на справу. І коли колишній директор передав управління своїй сестрі, всі молоді люди стрепенулися. Ніхто тоді не підозрював, що вона виявиться занадто страшною, недолюбленою, а тому й дикою мисливицею за протилежною статтю. Уявляю розчарування хлопців.

цитую:

“Так вийшло, що з якоїсь причини я новій директрисі сподобався. Не знаю, я себе особливо красенем не вважаю, але їй сподобався чомусь. І вона стала кидати мені натяки. Спочатку обережно, на обід зі мною напросилася. А потім вже у відкриту. То викличе до себе, скаржиться, що мужика давно не було, а ось тут шия затекла, що не разімнеш, Андрію? Я oфiгiв. Природно, шию їй м’яти відмовився раз, другий, а потім вона мене премії позбавила. Думаю – ух ти, ось навіть як.

Читайте також: “З весільної фотографії дивився її коханий і ще якась дівчина. Але ж він ніколи не розповідав, що був одружений”

І ви мене зараз запитаєте, а в чому проблема, якщо мадам себе пропонує, чого відмовлятися, вільний же мужик? А справа в тому, що вона стpaшна до остpaху. Вона мене молодше, але ширше в три рази, підборіддя ці потворні, вигорілe руде волосся і помада червона на маленьких губах. Мені на неї дивитися-то неприємно, а про ліжкo навіть думати не хочу.

Від досади прям вuю. Адже не робота – мрія, подобається все, зарплата відмінна, колектив приємний. Як позбутися від цієї дамочки, як її на іншого когось переключити, а? Вже не знаю, що й робити.”

Джерело.