fbpx

“З весільної фотографії дивився її коханий і ще якась дівчина. Але ж він ніколи не розповідав, що був одружений”

Ліза боялася, що це повторитися в її житті знову: зрада чоловіка, нічний скандал, переїзд з маленькою дитиною до батьків і розлучення. Вона не довіряла чоловікам цілих два роки, не підпускала до себе жодного хлопця. Але Олег був ніби не від світу цього. Він зробив все, щоб закохати в себе Лізу і змусити її йому довіряти. І ось зараз він стояв перед нею на колінах, пропонуючи стати його дружиною. Ліза зволікала, стpaх знову затьмарив її розум. Олег починав нервувати, його лякала нерішучість коханої.

Нарешті, заповітне “так” було вимовлено, і Ліза опонилася на руках у Олега. Він закружляв її по кімнаті, дівчина верещала від радості.

Приготування до весілля йшли повним ходом. Одного вечора, повертаючись з роботи, Ліза знайшла в поштовій скриньці непідписаний конверт. Дівчину насторожило – він був дуже важкий і товстий. Увійшовши в квартиру, вона поцілувала дочку, привіталася з батьками і зникла в кімнаті. З конверта випало кілька фото, з них дивилася пара: Олег і ще якась дівчина. Фотографії були весільні! Коханий ніколи не розповідав, що вже був одружений.

Ліза набрала номер телефону Олега і попросила його заїхати до неї після роботи. Як тільки він зайшов до неї в кімнату, Ліза сунула йому в руки конверт з питанням: «Що це?»

Чоловік розгублено перебирав фото і не міг зрозуміти. Він точно знав, що на фотографіях його не могло бути, але хто цей хлопець він не знав.

– Я не знаю хто це, – намагався виправдатися Олег.

– Це ж ти!

– Ні, це точно не я. Ось дивись, у нього на щоці невеликий шрам, а у мене його немає.

І, правда, Ліза не помітила цієї ознаки. Тепер виникла загадка – хто на фото і чому цей конверт підкинули Лізі. Пара вирішила не піднімати шум і просто спокійно чекати нових кроків від того, хто хоче їх розлучити.

Але ніяких провокацій більше не було. На весілля були запрошені рідні по обидва боки. Ліза не знала і половини гостей. Олег сам не міг пригадати імена багатьох родичів, які вирішили прибути на весілля з далеких куточків країни. Раптом Ліза побачила того самого чоловіка з фото – копію Олега. Вона штовхнула коханого і вказала очима в бік гостя. Олег застиг. Поруч з чоловіком стояло кілька людей, але нікого з них він не пам’ятав.

– Мама, а хто оті люди? – звернувся він до матінки.

Мати здригнулася, коли побачила гостей, у неї затремтіли руки.

– Це Едик, твій троюрідний брат, поруч його дружина Іра, мама – тітка Роза і батько – дядько Роман.

Тут молодята запитально подивилися на матір. Вона не змогла витримати їх погляду.

– Так, це я підклала Лізі ті фото. Попросила Розу надіслати мені з весілля сина фотографії, щоб Едик був крупним планом. І я до сих пір вважаю, що можна було знайти дівчину без дитини. Але якщо вже ви так любите одне одного і вас навіть ці фотографії не розлучили, я змирилася.

– Ну мама! Ти даєш! – вигукнув Олег.

– У мене немає слів. Дуже приємно, що мене не люблять лише за те, що перший шлюб не був вдалим.

– Не зліться на мене. Зрештою, ви перевірили своє кохання і тепер довіряєте один одному. Нехай навіть таким способом. Вибачте мене і давайте забудемо.

Читайте також: “Дівчинка вмиpaє, не потрібно її торсати. Ми зробили їй yкoл, вона пoмpе уві сні”: Батьки боролися до останнього

Пара вирішила, що мати права і тепер їх узи стали тільки міцніше після тієї провокації. Молодята пробачили невдалу інтриганку. Знайомство з рідними з боку нареченого продовжилося ближче.

Едик виявився схожий на Олега не тільки зовні, але і за характером. Вони сильно здружилися сім’ями і вирішили, що періодично будуть приїжджати в гості один до одного. Так родинні зв’язки потихеньку відновлювалися. Адже Олег навіть не здогадувався, що у нього стільки багато рідні.

You cannot copy content of this page