Мікро-зрада: що це і чи варто непокоїтися

Зрада – це, безумовно, досить неприємний досвід, але в разі мікро-зрад ви схильні бути невірними, навіть не усвідомлюючи цього.

Ми всі знаємо про обман у стосунках, емоційно або фізично, а в деяких випадках і те, й інше. Але що, якщо обман не є ні психологічним, ні фізичним? Це явище називається мікро-зрадою.

Ця ситуація посилюється, якщо ви зменшуєте важливість своїх відносин, таємно зв’язуючись з людиною в соціальних мережах, ділитеся своїми жартами чи використовуєте ім’я або речі, пов’язані з ними, як код на вашому телефоні чи на комп’ютері.

Довіра і комунікація є ключовими чинниками, що дозволяють зробити стосунки довгими. Тому у випадку, коли ви здійснюєте мікро-зраду або виявляєте, що ваш партнер робить те ж саме, необхідно прийти в себе, оскільки ні один партнер не повинен піддаватися ніякому обману у відносинах. Діалог може зменшити конфлікти, з якими ви стикаєтеся у стосунки. Ось кілька ознак того, що ви зраджуєте свого партнера, самі того не розуміючи.

Читайте також: “Привіт, я кохана коханка твого чоловіка”

Секретні розмови з кимось, хто не подобається вашому партнерові

Це може бути випадково або навмисно, якщо ця людина вам близька. Але одне повідомлення може перетворитися у довгу переписку. А це початок мікро-зради.

Іскристі «почуття» від вашого мікро-обману

Говорячи з кимось, кому ви подабаєтеся, або хто вам приємний у спілкуванні, ви можете викликати певні почуття, які ви зазвичай не відчували під час розмови. Якщо ви відчуваєте особливе почуття, взаємодіючи з кимось, це показник мікро-зради.

Перевірка соціального статусу вашого колишнього

Майже всі ми є жepтвами переслідування наших шанувальників в соціальних мережах. Це яскравий червоний прапор, якщо ви постійно перевіряєте, чи немає у вашого колишнього “нового захоплення”.

Думати про когось і чекати його повідомлення

В ідеальних стосунках ви обоє думаєте один про одного впродовж дня і чекаєте зустрічі. Але, ще один знак про мікро-зраду, якщо ви думали про когось іншого.

Очищення історії переглядів, телефони із паролем, зміна поштових паролів

Умисне очищення історії переглядів або установка пароля на вашому телефоні, щоб ваша друга половинка не переглядала контент, є ознакою мікро-зради.

Реєстрація на сайтах знайомств, навіть якщо ви знаходитеся у відносинах

Якщо ви щасливі в моногамних відносинах, тоді немає підстав створювати профіль у різних додатках для знайомств.

Використання загадкової мови з певною людиною

Для партнерів нормально мати якісь смішні прізвиська, які для вас є особистими, і багато жартувати. Ви можете поділитися цими фішками з вашими близькими друзями. Але якщо такі особисті жарти з’являються з кимось іншим, це може бути ознакою мікро-зради.

Зберігання секретів від вашого партнера

Якщо ви приховуєте свої розмови або зустрічі з кимось іншим від своїх коханих, то це яскравий червоний прапор, який вказує на мікро-зраду.

На додаток до всіх цих індикаторів виникає почуття провини, яке повинно бути постійним нагадуванням як не слід робити.