fbpx

Міс Україна, у якої відібрали корону, отримала приголомшливу пропозицію (фото)

Вероніці Дідусенко, яку дискваліфікували на конкурсі краси “Міс Україна-2018”, запропонували роль в кіно.

З такою пропозицією на своїй сторінці в Facebook виступив український продюсер Володимир Сивоконь.

“Вся ця ситуація з конкурсом Міс Україна з кожним днем стає все цікавіше і цікавіше, ось прям з величезним задоволенням зняли б Вероніку Дідусенко в кіно. Можна вважати це повідомлення запрошенням у фільм “Продюсер”, – написав він.

“Продюсер” – комедійний фільм про молодого самовпевненого продюсера, який повинен доставити велику суму грошей на знімальний майданчик. Стикаючись з багатьма перешкодами на своєму шляху, як неймовірно смішними, так і небезпечними для життя, він проходить багато життєвих уроків, таких необхідних йому, і все це призводить до зовсім несподіваного фіналу.

Читайте також: “Взяла чоловіка на прокат, щоб подругу “жaбa зaдaвилa”, а потім в нього безнадійно закохалася

У фільмі знімаються: шоумен Олексій Дурнєв, співачка і модель Даша Астаф’єва, дизайнер Андре Тан, екс-солістка групи “ВІА Гра” Санта Дімопулос, співак Павло Зібров та інші.

Прем’єра картини запланована на 14 лютого 2019 року.

Нагадаємо, 23-річна киянка Вероніка Дідусенко, яку днями визнали “Міс Україна-2018”, позбавили титулу і корони. Дівчина порушила правила конкурсу, згідно з якими учасниці не можуть перебувати у шлюбі і мати дітей. Дідусенко була заміжня і виховує 4-річного сина.

You cannot copy content of this page